Turkojan 4.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
arakdaslar boyle bıys ne gordum ne duydum 2 yıldır turkojan kullanıcısyım ama bende 3 gundur sole bı sorun basladı ben olsuturrdugum serwerları artık karsımdakı kurbanlara yolluyorum ama on ızleme yoktur dıye hata alıomuslar bana ole dedıler mac ban yedıgım yerlere karakral sayesınde gırdım mınettarım kendısıne ama bu turkojan ın problemını cozecek adamın elını operım !

30 Tem 2009
108
0
Kocaeli
Degerlı Arkadasım Portum Herseyım Normal Hatta Normalın Ustunde Butun Programlarım CAlısıyor No Ip Calısıyor Freedom CAlsıyor Proxy Deısım Ip Gızleme Hepsı AMa Hepsı CAlsıyor TUrkojan CAlsıyor Calısmayan TEk Sey Urettıgım Serverlar SU Knuya El Atmanın zamanı GEldı GEcıor Inanın Bana BU Isten ANlayan Bı KAc kIsı war SAnırım YANı BOsa RUtbe Takmayalım Kaldık ORtada Butun Emekler BOsa GIdıyor ! Ona Yanarım HAcklenecek KAnalların Butun Yolları ACıldı Robotlar Baglandı Keyylogger YOlamk KAldı Yolluorz Adam Acamıorm Dıyor LUtfen Ama Lutfen Bos BI IS yApmıyoruz CIn Kanallarını Cf Uzerındekı KAnalları Ucuruyoruz BU Hale DUsecek DAm Deıldık F DIsk Bıle Attım Yok YOK YOk ! Olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.