Turkojan 4 fuL 1 türlü yapamayanlar gelin içeri

hakan3457

Yeni üye
12 May 2009
39
0
Sa Beyler BEn kendi emegimle Yaptim simdi anlatcam Port actiniz mesale kontrol port acik
No-ip yaptınız oda dogru serveri olusturk adama yolladı adam tıkladı ama bize gelmdi
yani online 1 cikti bunun nedei güvenlik duvarın acık olması kapatın geliyor ben tdenedim
1 aydır ugrastım ve sonunda yaptım Mutluyum bunu bilmek herkesin amaci bunu forumlarda kimse söledimi hacker ark wardi o söleedii é!

hakan3457

Yeni üye
12 May 2009
39
0
Nei HErkes ßiliyodu ben Bilmiyordum Yeni Ögredim Belki beNim qßi ßilmeyen ARklarda Vardır ögrenmiş olur!

cs01

Yeni üye
3 Tem 2009
17
0
Mesela Ben kapatıorum turkojende adamın msn şifresını felan alamıorum Olmuo mESSGER şifrelerini aldıorum messgenere tıklıolıourm Instast mesgen şifre alınıoor dior bi türlü almıor Lutfen yardımm !!!!!!!!!!!!

Philidor

Yeni üye
15 Kas 2009
22
0
her kese selamlar ben kisa suredir hakkerlik oyreniyorum ben biseyi anlamadim shu modemdemi ve pc demi desek portlari acmak nasil oluyor turkojana yazacamiz portlar nedir ne portudur lutfen yardim arkadaslar rica ederim [email protected] lutfen kisa olarak bana mail atin cok onemli benim icin

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
her kese selamlar ben kisa suredir hakkerlik oyreniyorum ben biseyi anlamadim shu modemdemi ve pc demi desek portlari acmak nasil oluyor turkojana yazacamiz portlar nedir ne portudur lutfen yardim arkadaslar rica ederim [email protected] lutfen kisa olarak bana mail atin cok onemli benim icin

1.si adam akıllı Türkçeni öğrende gel burası gelen gecen hani deil olsa bile bole konusamassın hakkerlik ne hacker olmasın o hacker nasıl yazılır ılk once onu ögren
2.si forumda 50 tane anlatımı var biraz araştırırsan görürsün benim imzamdada var turkojan anlatımı hackerlık turkojandanda ibaret degıldır onuda soleyım turkojan kullanmayı bılıon dıe mıllete ben hackerımde deme :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.