TurkoJan Adım adım Anlatım VideoLu

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
Beyler Forumda Cok görüyorum server yaptm yolladm mail gelmior weya port acamıorum die bende bunların hepsni bir arada toplayp derleyip size sunuorum heralde artk turkojanla ilgli soru gelmez :) İyi seyrler kmse program serverli demesn orjnal sitesnden alntı lnktir.

Turkojan Dowload Link(yenilendi)

Turkojan Video:
İZLE

No ip(dinamk ip adresli arkadaslar için sabit ip almak) Video
İZLE

Dyndns
İZLE

Port açma ResimLi

İZLE

Alternatif Her modemde port açma sabit ip aLma

TIKLA

Konu günceLLenmştr tüm LinkLer yenilenmştr açlmayan lnkte pm atın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

decgaors

Yeni üye
3 Eyl 2009
1
0
port açma yardım

ya arkadaşım bana bi yardım eli uzatacak kimse bulamadım en son sana geliyorum modemim airties air 6271 nat bölümünden port yönlendirmeyi şeciyorum ve 15963 nolu tcp portunu ekliyorum fakat turkojan 4 de portum hala kapalı gözüküyor int seçeneğimde sınırsız bu bilgiye gerek varmı bilmiyorum bana yardım edebilirmisin [email protected] mail atabilirisn ekleyip direk anlatabilirsin kafana göre takıl :) şimdiden tşk ederim ...

jupiter

Yeni üye
30 Ağu 2009
5
0
öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim yalnız bu programı kurarken dinamik ip adresimizi statk yapmamz gerekiyor bildiğim kadarıyla.peki tekrar dinamige çevirebilirmiyiz ve nasıl.şimdiden teşekkürler

CaL1bRe

Yeni üye
9 Eyl 2009
2
0
Herseyi yaptim fakat port u test ettiimde port kapali diyor.Pikatel COMBO Max modem kullaniyorum.Modemden de 15963 port actim. Genede port kapali diyor anlayamadim yardim edicek biri varmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.