Turkojan & DarkComet Çalışmıyor. JS Trojan..

SySrQQ2

Yeni üye
12 Şub 2016
2
0
Öncelikle Selamün Aleyküm. Arkadaşlar, direkt konuya gireyim..

Bundan yaklaşık 3 ay önce bir JavaScript kodladım. Ve Hostinger'den alınmış ücretsiz bir sitede deneme olarak JavaScripti entegre ettim.
Basit bir JavaScript'in içinde virüs yoksa bile A-V.'ler onu virüs olarak algılıyabilir. Ki içine 1200 > üstü kişiye yedirilmiş bir Trojan var. Antilerin yakalayamaması için olmaması gerek. :mml :yo

Script kodlarını sıkıştırırsanız virüs olarak algılama süresi biraz uzayacaktır. Ama sıkıştırılmış bir Scripti de sıkıştırırsanız 2 kat uzayacaktır. Tabi 2 MB'lik bir Javascript normalde 1 saniyede taranır. Sonuçlar elde edilir. Şimdi 2 kat flan yazdım diye hemen 2 saat diye oldu düşünmeyin. :RpS_blink:
:RpS_smile:

Gece bota bıraktım sabah bottan çıkardım. 3 Saat tarattığımda bile sonuç mükemmeldi. 0/1
:RpS_smile:

Virüstotal gibi sitelerdede sonuç mükemmeldi. (Ki o tarz birtek VirüsTotal'i biliyorum.:yo:yo)

Herneyse, Şimdi Js'yi aşmak istiyorum. DarkComet ve Turkojan denedim. Kendi bilgisayarımda deniyorum. Çalışıyor. Ancak farklı bilgisayara attığımda tık yok :) . Ancak 1604 ve şimdi aklımda değil Turkojan'ın portunu kontrol ettiğimde çalışıyor. Ayrıca Forum'daki Sabitlenmiş konuda bulunan DarkComet de server dosyası bulunuyor. :) Üstad'a laf söylemek gibi olmasın. Ama entegre edilmiş.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek varsa lütfen yorum yada PM atsın. Skype & Face & Twitter & İnstagram :yo İstediği alanı veririm, konuşuruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.