Turkojan hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dastan58

Üye
23 Eyl 2006
51
1
arkadaşlar turkojan da ben serveri adama yedirdim baglandım

fakat adam pc sine reset atınca ben tekrar baglanamıyorum otomatik yani adamın illa yolladım servere tıklaması gerekio sebebi nedir

deepfreeze de kullanmıo
benim ipde sabit(no --ip) sebebi nedir yooksa bu serverler otomatik çalışmıyormu hee bu arada turkojan 2.0 kullanıyorum :S

emre163

Üye
11 Kas 2006
120
0
turkojen 3,0 kullan böle sorunlşar olmas ayrıca turkojenin sitesinden ararsan me die ücretsiz ama uraş vererek sererinı tanınmas yaparsın np :D

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Bak git dyndns ye üye ol sonra oradan static bi adres al ip adresi yerine o adresi yaz o zaman böle sorunlar olmaz tanınmaz yapmak içinde video da çekerim isterseniz ama ancak salı günü =)

ltxim

Yeni üye
21 Haz 2008
10
0
o sorun bendede vardı bendekinin sebebi serveri hazırlarken "windows açılıçında çalıssın"secenegini işaretlememden dolayıydı.sendekinin sebebide o olabilir bak istersen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.