Turkojan kendi trojanını buldum herkez içeri!!!!

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
Arkadalar turkojanın bi acığını buldum kullanım şartlarındada cogu trojan programlarında yasal olmayan işlemlerde kullanmadıgınızı kontrol edilecektir der yanı setup içine trojan atıyorlar bende nod2 ıle buldum bunu sanal güncelleme yapmayanlardada cıkar bu guncelleme yaptım mstwain32,cmsetac,ntdtcstp trojanlarını buldu ve sildi yanlıs anlamayın turkojan calısmaya devam ediyor ve karsı pcye baglanırken sorun yasamıyorsunuz ha bi twmsico buluyor ama onuda halletim sanıyorum ve şimdi o trojanlar silinmiş bi şekilde turkojanı setupladım imzamdakı turkojan anlatımında bulunmaktadır ha bu arada turkojan yukledıgınızde tarattıgınızda ıcını client ve crack sılıor onlar trojan deıl trojan programı oldugu ıcın sılıor vırus programı vede ben turkojanaı tarattım hıc bıse bulmadı demeyın cunku vırusler c ye yerlesır vede bende nod32 de buldu bu arada crack yapanlar bulamayabılır nod32 de cunku crack sanal guncelleme yapar yanı sadece guncelleme yaptı der ama yapmaz ondan serıal kullanın turkojanın sizin pc nizi ele gecirmesine izin vermeyin:) setup tararttıgınızda bıse bulmaz yukleyınce cıkıyor trojanlar bu arada uzun sure kalınca pc yi mort edıyordu uzun surelı kullanlar bılır o trojanda sılınmıs bı vazıyette:)

yardımcı olduysam bı tesekkur yeter:)

Son düzenleme:

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
turkojanı yukledıgınde kendı trojanı calısıor sen yasal olarakmı kullanıyorsun dıye yanı izinsiz birilerinin pc sine giriyormusun dıye kontrol ediyor ve bu trojan bı zman sona pc yı mort edıyor pc hatalar vermeye baslıyor uzun sure kullanlar bılır :) içindeki trojanı sılıncı hem ıstedıgın kadar kulsa bıle pcde pc ye hıc bı zarar vermıyor:)

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
ben bunu aylar önce keşfettim sen yeni öğrendin? yani bu nu o kadar gereksiz bişi olarak düşünüyordumki kimseyle paylaşmak aklıma gelmedi yani sonuçta bunu herkes biliyodur diye ama bilmeyenlerde varmış

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
:puah:puah:puah eminim zaten vede şimdi keşfetmedim:D bu arada aylar onceden gelen bu guncelleme deyıl bu 3 hafta flan oldu heralde sen kndın yptgn virüs programında buldun :D:D

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
arkdaşım önceki versiyonları günü gününe takip ediyorsan bulabilirisn dikkatli bak bu güncellemelre turkojan 3 e bak ;)

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
turkojan 3 te buluyordu 4 geldı bulamadımı aynı trojanı sen benım ne demek ıstemedıgımı anlamadın heralde bosver tamam:D

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
zaten anlanacak bi tarafın yokki neyini anliim ben senin şimdi normal bir insan gitse baksa senin başlığını okusa ne yazar sence o kdar çok devrik cümle kuruyorsun ki yani artık

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
sana burda bıse derdım ama yerı degıl madem bılıyorsun yok ol lan burdan ben bu konuyu bılmeyenlere actım turkojan 3 te vardı zaen bu dıyor aban de dıyon lan sen aynı trojan turkojan 3 te olsa turkojan 4 te aynı anda bulmucakmı:mad: daha yenı bulunmus bı trojan bu neyden bahsedıon sen turkojan 3 te var dıydur ozaman turkojan 4 tede o trojanlarıcıkartıp setuplayaydın :mad: ne konusuon ole gevelemekle olmuyo bu ısler:mad: bu arada hangı konuyu acarsam acım nedense bı tek arzayı sen cıkarıon dıer konudada yukledın pcne cıkardın aırzayı dıer kullanıcılar neden se hep tesekkur ettı sımdı gelmıs gene gevelıon madem bılıyordun acaydın lan bundan sona actıgım konularada yorum yazma:mad:

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
sanki biz turkojan 3 ü ve 4 ü yüklerken içindeki diğer trojanları silip yüklemedik allah allah sanki 3 taeki trojan 4 te farklı hale gelde sadece programa yeni özellikler eklendi trojan hep aynı kaldı dikkat et bunlara turkojan 4 ün 3 e göre ne ek özelliği varki baplantı sorunu çözüldü 2-3 tane minik yeni özellik getirildi o kadar trojanların hepsi aynı kaldı ayrıca diğer konularında sanki milelt bilmeyipte yüklüyo senin turkojanını adam o esnada yüklerken içindeki farklı virüsleri biliyo sanki adam setup unu yapıyo bakıyo açıldı ok çalıştı saol bakıyo çalışmadı neden bozuk dosya veriyo diyip geçiyo şimid ben turkojanımı turkojan setup uyla birleştirsem kim farkedicek bu bize turkojan yutturmuş diye sölermisin bana??

hem ayrıca konularıma yorum yazma demişsin e senimi kırcam kardeşim :D yazmam bundan saonra istiyorsan :D :D konun hiç te hit almaz yani kimse yorum yazmicakmı diye beklersin sende benim için hiç sorun değil :D

edit:senimi kırcaz bi daha yazmayız bide insan gibi konuşmayı öğren burası ahır değil ve buradaki kimsede hayvan değil.

Son düzenleme:

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
madem aynı nıye daha yenı bulur dıer trojanları mstwain32 yi zaten buluyordu onu herkez bılıyor ya dıerlerını nıe bulmuyordu!!!! solesene turkojan 1 den berı demı buluordu zaten sımdı gene guncelleme yaptılar ne olur ne olmaz dıye demı suna bak madem bılıyordun benım konumda nıe ıcınde trojan var dıe otuyordunkı hı solesene tesekkurun fazla dıe kendını bıse sanma sayısal ogrencısıyım dıe burda pek zman ayıramıyorum yoksa burda alacagım tesekkurlerın haddı hesabı yok!!!:mad:

hit kalmazmıs hahaha gulımde bosa gıtmesin:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.