Turkojan+Resme Koyma(Para kazanmak isteyenler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djpunch

Üye
11 May 2009
51
0
S.a arkadaşlar yeni üyeyim nereye hangi konuyu acıcagımı tam olarak bilmıyorum yalnışsa k.bkmayın neyse Turkojanı resmin içine koyabilicek arkadaş varsa cevaplarını beklıyorum 200-300 ytl ye kadar para vericem.fatih üni. bilgisayar mühendisliği 1. sınıfta okuyorum ilgilileri bekliyorum

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
bence fud al o kadar paran var ise cunku artık cogu sıstemlerde antıvıruse yakalanıyor sen onu karsı sısteme atamadıktan sonra resımle bırlestırsen ne yazarkı..

Binder, turkojan ile oluşturduğunuz serveri veya başka amaç ile kullandığınız programlarınızı, resim dosyaları, mp3 ler, yada herhangi bir program ile birleştirmenizi saglayan programdır.

Turkojanın binderıda pestil adlı programdır googleden bulunabılır boşa para vermeye gerek yok ufak bır kac hıleyle exeden farkettırmeden resme gecıs yapılabılır.

djpunch

Üye
11 May 2009
51
0
iyi diyosunda zaten msnde exe olarak atılmıo turkojanı kurcaladıysan eğer resim şeklinde yapaibliosun sadece exe deglde resim şeklini alıyor .ve rarın ıcıne attıgın zamanda yıne exe olarak gorunuyor. henüz pm atamıorum msn adresıni pm atarsan sevinirim forumda paylşmak yasak sanırım

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
burda kimse para için iş yapmaz.adam gibi yardım isteseydin bildiklerimizi anlatırdık.bi daha böyle bi konu açarsanız uzaklaştırma alacaksınız.

Bölüm Sorumlusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.