turkojan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa008

Yeni üye
31 Tem 2009
15
0
arkadaşlar bu turkojan denilen program hakkında en derin bilgiye ihtiyacım var...öncelikle aklıma gelen bikaç soruyu sormak istiyorum..bu program sayesinde gönderilen ufak boyutlu dosyayı açan kişinin hem masaüstünü vss..hemde izinsiz webcam açma gibi özellikleri var.bide nagsız ve gold edition gibi şeyler var.4. sürümü ve bu 2 terim ne anlama geliyor?internette biraz araştırırsanız bikaç tane video bulacaksınız...yani program her ne kadar türkçede olsa henüz indirmemiş ve kullanmamış biri neler yapmalı?programdan en çok şekilde nasıl yararlanabilirim?birde port konusu var port nedir ne işe yarar falan program hakkında en derin bilgiyi istiyorum..ilgilenenlere teşekkürler...:) birde antivirüs programı alarm veriyor indirir indirmez gerçi şuan yok bilgisayarımda..programdan bilgisayara bişe bulaşmaz değilmi?(yani kısaca turkojan programı hakkında herşey..bide bunun son sürümü ney hangisi???sorulara acil cevap lütfen...) :)

Son düzenleme:

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
Turkojan programında server( ufak boyutlu dosyayı ) yaparsın kurbanına msn aracılığıyla gönderirsin.Ama antiler uyarır çünkü turkojan virüsünü neerdeyse bütün antivürüsler yakalıyor.Serrveri gizli yapn prolar var ama bunlarda serveri çalışmaz hala getirerek serveri bozuyor.Turkofan PC ne zarar vermez merak etme. https://tik.lat/KeLsS videolu anlatım var.programın antivirüslere yakalanmasını istemiyorsan 200-300 YTl arası para vererek orjinal sürümünü alabilirsin

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
bak şimdi bilgim kadarıyla anlatayım. Turkojan bir RAT (remote administrator tool) programıdır.kendi hesabına göre bir server dosyası oluşturursun onu kurbana atarsın ve o kurbanın bilgisayarına hümkedebilirsin.yalnız şöyle bi sorun var turkojanın kendi oluşturduğu server ler antivirüs programları tarafından yakalanıyor.bunuda crypterler yardımıyla antivirüslerden undetect veya full undetect yaparsın.crypterler net aleminde bir çok yerde bulunuyor ama genelinde paylaşan adamın kendi trojanı binder yardımıyla üzerine bindirilmiş oluyor.yani seni avlıyor :) bu tür şeyleri sanal bilgisayarlar üzerinde dene :) bunun için sana virtual pc yi öneririm.aşağıda paylaşıcam virtual pc yi.port olayları var modeminin konfigirasyon arayüzünden 15963 portunu UDP/TCP olarak açman lazım.ayrıca internet hizmetiniz sabit ip adrsi değilse no-ip veyha dyndns gibi ip host işlemleriyle serverinizi o hosta yönlendirmeniz lazım.neden derseni modeminizi her kapatıp açtığınızda ip adresiniz değişeceğnden dolayı servere belirlediğiniz ip adresi sizinkiyle uyuşmuycak ve serveriniz yok olacaktır.

size bi tavsiye turkojanı antivirüslerden kaçırmak zor çünkü dll çıkartıyor.poison ıvy kullanmanı tavsiye ederim ;)

buyur virtual pc

https://tik.lat/50W2T

mustafa008

Yeni üye
31 Tem 2009
15
0
Turkojan programında server( ufak boyutlu dosyayı ) yaparsın kurbanına msn aracılığıyla gönderirsin.Ama antiler uyarır çünkü turkojan virüsünü neerdeyse bütün antivürüsler yakalıyor.Serrveri gizli yapn prolar var ama bunlarda serveri çalışmaz hala getirerek serveri bozuyor.Turkofan PC ne zarar vermez merak etme. https://tik.lat/7kSE3 videolu anlatım var.programın antivirüslere yakalanmasını istemiyorsan 200-300 YTl arası para vererek orjinal sürümünü alabilirsin
bilgi için teşekkürler programın full sürümüne o kadar para verilmez zatende zaten indirdimmi full sürümünü indiririm..free si ile ne işim var....

mustafa008

Yeni üye
31 Tem 2009
15
0
bak şimdi bilgim kadarıyla anlatayım. Turkojan bir RAT (remote administrator tool) programıdır.kendi hesabına göre bir server dosyası oluşturursun onu kurbana atarsın ve o kurbanın bilgisayarına hümkedebilirsin.yalnız şöyle bi sorun var turkojanın kendi oluşturduğu server ler antivirüs programları tarafından yakalanıyor.bunuda crypterler yardımıyla antivirüslerden undetect veya full undetect yaparsın.crypterler net aleminde bir çok yerde bulunuyor ama genelinde paylaşan adamın kendi trojanı binder yardımıyla üzerine bindirilmiş oluyor.yani seni avlıyor :) bu tür şeyleri sanal bilgisayarlar üzerinde dene :) bunun için sana virtual pc yi öneririm.aşağıda paylaşıcam virtual pc yi.port olayları var modeminin konfigirasyon arayüzünden 15963 portunu UDP/TCP olarak açman lazım.ayrıca internet hizmetiniz sabit ip adrsi değilse no-ip veyha dyndns gibi ip host işlemleriyle serverinizi o hosta yönlendirmeniz lazım.neden derseni modeminizi her kapatıp açtığınızda ip adresiniz değişeceğnden dolayı servere belirlediğiniz ip adresi sizinkiyle uyuşmuycak ve serveriniz yok olacaktır.

size bi tavsiye turkojanı antivirüslerden kaçırmak zor çünkü dll çıkartıyor.poison ıvy kullanmanı tavsiye ederim ;)

buyur virtual pc

https://tik.lat/1ZWcj
yorum için teşekkürlerde bu iş epey detaylıymış bilirsin bu gibi işlerde işin en detayına inmedikçe sorunu kökten kaldırman mümkün değildir...dilersen mail adresimi ekle....:)sağol...

6 Eyl 2009
97
0
Turkojan Microsoft Windows tabanlı işletim sistemlerini yönetim ve denetim amaçlı yazılmış,bir uzaktan yönetim ve denetim programıdır.Program yardımı ile bağlandığınız bilgisayarları kolaylıkla kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.

link: https://tik.lat/Qdm8M

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.