turkojan4 programında portum kapalı gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_scorpi

Yeni üye
15 Tem 2009
45
0
arkadaşlar tüm ayarları yapmama rağmen turkojan4 programında portum kapalı gözüküyor adsl ayarlarınıda yaptım sorun ne olabilir?:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
Güvenlik Duvarından da port açman lazım açmazsan turkojan çalışmaz.Güvenlik duvarından portu aç ve açılıp acılmadığını kontrol et.eger olmazsa bildir ayarları birlikte tekrar baaklım.+ReP :mml

By_scorpi

Yeni üye
15 Tem 2009
45
0
Güvenlik Duvarından da port açman lazım açmazsan turkojan çalışmaz.Güvenlik duvarından portu aç ve açılıp acılmadığını kontrol et.eger olmazsa bildir ayarları birlikte tekrar baaklım.+ReP :mml

arkadaşım adslde yaptım güvenlik duvarından kastın karşı pcye bırakılan servermi eğer kastın o ise olmuyor yardım lütfen + rep vericem:confused:

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
arkadaşım adslde yaptım güvenlik duvarından kastın karşı pcye bırakılan servermi eğer kastın o ise olmuyor yardım lütfen + rep vericem:confused:

hayır kendi bilgisayarın windows güvenlik duvarını ya kapa yada dediğim gibi windows güvenlik duvarında port aç.Eger port açamak istiyorm ama nasıl olduğunu bilmiyom diyorsan işte link burada port açmayı anlatıyor.
SistemSaati | Windows XP Güvenlik Duvarında Port Açmak
+ReP:mml

Son düzenleme:

By_scorpi

Yeni üye
15 Tem 2009
45
0

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
türkojan 4 deki port nosunu vereceksin protokol türü TCP dir.Turkojan 4 port nosu genelde 15963 dir.+ReP:mml

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.