Türkün gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talha4848

Yeni üye
11 May 2009
10
0
Slm Arkadaslar :yaho1

Size izlerken çok keyif aldığım ve televizyonda gördüğümde gururlandığım bir adamı anlatmaya çalışıcam.Bu benim actığım ilk konu o yüzden eksiklerim hatalarım olabilir. affedersiniz arkadaşlar...:)

GÖKHAN SAKİ

gokhan-saki.jpg

Arkadaslar işte bizi dünyanın heryerinde başarı ile temsil eden her yönüyle örnek bir TÜRK genci...

KİMDİR
Gökhan Saki 18 ekim 1983 doğumlu k-1 ağırsiklet dövüşçüsü aslen karslı bi kardeşimiz ancak Hollandanın Rotterdam şehrinde yaşıyor.TEK MESLEĞİ profesyenel dövüşçülük
97 kilo ve 1.84 boyunda...lakabı ASİ

BAŞARILARI
arkadaslar TÜRKün gücü Gökhan Sakinin bir sürü başarısı war..
IMAG0045.JPG

Elinde bir kupa ve bir başarı belgesi war.Bunlar sadece Gökhanın değil TÜRİYEnin de adını duyuruyor.Gökhan neredeyse bütün hayatı Hollandada geçmesine rağmen
maçlarına TÜRK BAYRAĞI ile çıkıyor.Ve duyduğuma göre Hollanda hükümeti hollanda adına dövüşmesi için Gökhana iyi bir para bile teklif etmişler.Ama o dünyanın heryerinde bizi temsil ediyor."Bunu başarılar bölümüne yazdım çünkü iyi bir karektere sahip olmak ve böylesine bir "TÜRK" olmak en iyi başarıdır diye düşünüyorum.

bunun dışında 79 maçının 67 sini kazandı 11 yenilgisi war...

6a00d83547dc3853ef00e55bb0.jpg

BENİM GÖKHAN LA İLGİLİ YAZICAKLARIM BU KADAR HELAL OLSUN sana TÜRKÜN GÜCÜ

Son düzenleme:

talha4848

Yeni üye
11 May 2009
10
0
arkadaşlar bu ilk konum hazırlamak için gerçekten çok uğraştm.Lütfen yorumlarınızı yazın.

talha4848

Yeni üye
11 May 2009
10
0
tavsiyeniz için sağolun arkadaşlar bidaha dikkat ederim nereye actığıma...

|TurKs StrongLy|

Kıdemli Üye
26 Şub 2012
2,009
5
Off Topic'e Taşındı.

Bölümündeydi : Msn , İcq , Mirc

Neden : Konu Tarihe Karışacağına En Azından Geçde Olsa Birkaç Bilgi Görebilsin Herkes.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.