Çözüldü Tuş gecikmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Mar 2019
104
1
BERLİN
SONY XPERİA XA1 ULTRA cihazımda telefonu yarım saat veya daha uzun bir süre kullanmadıktan sonra elime alıp kilit tuşuna bastığımda ekran çok geç geliyor bu aralık 7sn ile 20sn arasında değişiyor şifre yazarkende 1 2 kere donuyor sonra hiç donmuyor sadece telefonu kullanmadıktan sonra oluyor kilit açarken bu sorun kilit tuşundada değil yazılımdan olduğunu düşünüyorum format felan kaç kere atıldı düzelmedi yazılımını nasıl düzeltebilirim veya neden oluyor olabilir. Telefoncuya götürsem yapabilirmi yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Üstad neredeyse normaldir.. Pil ömrünü korumak için, telefon uzun süre kullanılmazsa her app, istisnasız suspend edilir, dondurulur yani.. Sen telefonu tekrar açtığın anda panik içinde hepsi suspend durumundan kurtarılıyor. Bu yeni android versiyonlarında olan bir şey. Eskiden pil ömrü yerse yesin denir, dokunulmazdı.

Çok fazla program aynı anda açık demek ki.

5 Mar 2019
104
1
BERLİN
Hocam telefon format atıldıktan sonra hiçbirşey yüklenmedi yine aynı durumda telefonumun depolamasının sadece %49 unu kullanıyorum. Fotoğraf düzenleme ve video edit programları hariç telefonumda oyun vesaire yok.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Hocam telefon format atıldıktan sonra hiçbirşey yüklenmedi yine aynı durumda telefonumun depolamasının sadece %49 unu kullanıyorum. Fotoğraf düzenleme ve video edit programları hariç telefonumda oyun vesaire yok.

... O zaman ben tıkandım üstad.. Hani bendeki telefonda da benzer sorun var, ama sebebi tam olarak bu, içinde 20-30 servis var donup tekrar başlayan...

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Merhaba Sony ' bu telefon işini beceremedi

Playstationda biraz boy gösterdi

2 sene öncesinde Tablet gibi bi telefon kullanırdım

Ekranı hep kendi kendine basıyordu gittim bende samsung aldım

Sonyden pek hayır çıkmaz hocam yeni android telefon

tedarik etmenizin zamanı gelmiş

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.