tuşlar çalışmıyor

combatmedic

Yeni üye
5 Tem 2013
25
0
Ankara
Arkadaşlar benim altgr + 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0,*,- bu tuşlar çalışmıyor ama normalde 123456789 yazabiliyorum üstteki sayılardan ve alt gr + q @ yapabiliyorum fakat 123456789 deki özel karakterleri kullanamıyorum lütfen yardım edin:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
kardeş bunu nerde denedim bilmiyorum ama officede dene not defterinde dene pc de yazı yazılabilecek her yerde elbet çalışır @ işaretini yapıyosan # yaparsın bi kaç yerde dene birde nerde çalışmadığınıda söyle

combatmedic

Yeni üye
5 Tem 2013
25
0
Ankara
Heryerde denedim ama sonuç alamadım eskiden çalışıyodu son 1 haftada oldu bazen birden bire çalışmaya başlıyo ama pcyi kapatıp açdımda gne çalışmıyo :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.