Network Tuşlu Telefondaki İnterneti PC'ye Aktarabilir Miyim?

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
Onno markalı internet'e girebilen tuşlu bir telefonum var. USB Tehtering gibi bir özelliği tabiikide yok ama telefon internete bağlanabiliyor.

Bu telefon aracılığıyla PC'den internete erişebilir miyim?

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
Dostum yanılmıyorsam CAT S40 mıydı neydi, o tür telefonlarda Bluetooth ile Android bir cihaza internet erişimi sağlanılabiliyor, USB Tehtering ile de PC'ye bağlarsın ama benim telefonda öyle bir seçenek yok!

iNestle

Üye
5 Nis 2019
53
0
Şamaxı
Dostum yanılmıyorsam CAT S40 mıydı neydi, o tür telefonlarda Bluetooth ile Android bir cihaza internet erişimi sağlanılabiliyor, USB Tehtering ile de PC'ye bağlarsın ama benim telefonda öyle bir seçenek yok!
bilgisayara bluetooth ile internet paylaşamazsın.bilgisayarda olmuyor.başka sensörlü telefona tak usb internet paylaşma yap gitsin
sadece Cat S40 da değil tüm bluetooth telefonlarında(2011 yıllı tabletim var onda var) bu funksiyon var. Ayarlarda Diğer olan yer varya VPN falan olan yer Hotspot da orada.
Orada Bluetooth ile internet var. USB tethering de orada.

Son düzenleme:

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
ÜstNot: Okul Yurdunda Kaldığım İçin Geç Cevaplayabildim.
@İNestle Dostum bahsettiğim tuşlu delefon 2017 üretimli bir konuşma/mesajlaşma/site okuma işlerine yarayan az işlevli bir telefon, Bluetooth ile dosya akratımı var ancak bluetooth ile İnternet veri alışverişi yok. Dikkatine sunarım ki VPN falan hiç olamaz. Bilgilerinize.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.