tv ızleme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar onlıne ızleyebıleceğim kanal geçişlerı hızlı ve görunutu kalıtesı ıyı bır program yada sıte adı.

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
internetinin hızı düşükse donar tabi,ben memnunum tivibudan,bende donmuyor.

antivirüsünden o programlar için ayar yapabilirsin açma hususunda.

bende de arasıra donuyor.hız lımıtım 8 mpbs kadar lımıtsız.dıgı tv kullanıyordum.fakat kanallları açmıyordu.antivırus programım pıshıng dıye uyarı verıyordu.kaldırdım.pc ye zarar vermesın dıye.acaba tekrar kursam zararı olurmu.ayarlardan da nasıl kapatılacağını bılmıyorum.avira kullanıyorum

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
bende de arasıra donuyor.hız lımıtım 8 mpbs kadar lımıtsız.dıgı tv kullanıyordum.fakat kanallları açmıyordu.antivırus programım pıshıng dıye uyarı verıyordu.kaldırdım.pc ye zarar vermesın dıye.acaba tekrar kursam zararı olurmu.ayarlardan da nasıl kapatılacağını bılmıyorum.avira kullanıyorum

8mg bit internette tivibu kasmaz sende başka bir program var,en hızlı internette çok arhat izlersin tivibuyu.

sonders

Üye
20 May 2010
147
0

benim 8 mbps ve hiç kasmıyor tivibu herkese tavsiye ederim pahalıda değil zaten.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
post_old.gif
06-09-2010

Konunun Açıllış Tarihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.