tv kanalı izleme problemı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadaşlar ben ınternetden bazı şifrelı tv kanalların kaynağından kodu aldım. adres cubuğuna o lınkı yazdım.fakat tam ekran olmuyor.silverlıght ıle çalışıyor.benım amacım bunu daha kalıtelı göruntude çalıştırmak.adres cubuğundakı lınkı nasıl değiştırmelıyım kı o program yüksek kalıtede ve tam ekran olarak çalıştırabılıyım?

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
Kardeş yayını mutlaka baskaları o boyutta ve o çözünürlükte yayınlıyorlardır.Değiştirebilecegini sanmıyorum.ama belkı bu konuda daha bilgili olan arkadaslar vardır

daha önce kapanmadan web tv dekı lig tvnın lınkını canlı yayını başka medıa oynatıcısı ıle açabılıyorlardı.ama ben nasıl yapıldığını öğrenememıştım

e377

Uzman üye
24 Nis 2009
1,245
0
Milli İstihbarat Teşkilatı
arkadaşlar ben ınternetden bazı şifrelı tv kanalların kaynağından kodu aldım. adres cubuğuna o lınkı yazdım.fakat tam ekran olmuyor.silverlıght ıle çalışıyor.benım amacım bunu daha kalıtelı göruntude çalıştırmak.adres cubuğundakı lınkı nasıl değiştırmelıyım kı o program yüksek kalıtede ve tam ekran olarak çalıştırabılıyım?
Zaten Silverlight'de O Özellik Var.Orda Tam Ekran Yapmak İçin O Yayın Ekranının Sağ Altında Küçük Bir Simge Var Ona Tıkladın Mı Oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.