twilio sitesi mesaj alamıyorum

Azteki

Üye
10 Tem 2019
58
0
Bazen mesajları alamıyorum sesli arama yaptırıyorum. Sesli arama geliyor fakat dinleyemiyorum. Gelen aramayı (sesli mesaj)
nasıl dinleyebilirim bilen var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Cevap: Twilio Sitesini Kullanan bakabilir mi

Merhaba;

Sesli aramaları alamazsınız oradan. Fakat gelen mesajlar incoming message kısmında olur. Eğer gelmediyse başka bir hesap açıp tekrar deneyiniz.

İyi Forumlar...

Azteki

Üye
10 Tem 2019
58
0
Cevap: Twilio Sitesini Kullanan bakabilir mi

Voicemail yani sesli mesaj şeklinde geliyor. İncoming kısmında da varlar ama gelen mesajı dinleyemiyor muyum?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.