Twirch Yayını Açamama Sorunu

WinstonBeY

Üye
22 Ocak 2019
53
0
Merhaba Biraz Alakasız Olacak Ancak Ben Twitchde Eskiden Yayın Açıyordum Sorunsuz Bir Şekilde
Sonradan Aradan 1 Yıl Geçti Tahmini Şimdi Denediğimde Açılmıyor Biraz Araştırdım Benim İşlemcim Yetersizmiş Ekran Kartına Çevirmek Lazımmış
Onun İçinde Ayarlardan QSV Seçeneğine Basmak Lazımmış Bunu Dendeim Ancak Bende QSV Seçeneği Yok
Kullandığım Yayın Programı: StreamLabs OBS
İşlemcim: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz (2 CPUs), ~2.7GHz
Ekran Kartım: Nvidia GeForce 8600
Donanımla İlgili Bir Problem Değil Sanırım Ama İnternettede Cevap Bulamadım Yardım Ederseniz Çok Memnun Olurum Hatta VİP Dahi Verebilirim
İyi Forumlar İyi Akşamlar

Gerekirse DxDiag Bilgileri: Hastebin Linki

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
merhaba
streamlabs ı bilmiyorum ama şunu söyliyeyim obs de kasarak da olsa bir şekilde yayın açılması lazım en kötü pc kasar program kapanır. Sizin burada yaşadığınız sorun nedir yayını başlat dediğinizde yayın yapılıyor gösterip de kanalınıza girdiğinizde yayın gözükmüyormu ? yoksa pc kasıyor program donup kapanıyor mu?
eğer yayın yapılıyor gösteriyorda profilinde yayın yapılmıyor ise obs den yayın akış anahtarını vs kontrol et başka bir kanal ile ilişkilendirilmiş veya artık geçersiz olmuş olabilir.
Kasıp donma gibi durumlarda optimal ayarlar youtube de mevcut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.