Twitter anonim hesabın bilgilerini öğrenmek

29 Tem 2013
60
0
Benim bi anonim hesabım var. biri nickimin bikaç harfini değiştirip anonim bi hesap açmış yani sanki benmişim gibi takılıyo gizli hesapta ne yazdığını göremiyorum. dm de atılmıyo. takip ist attım ve mention attım bana dm atar mısın bi şey sorucam dedim ama tepki yok. belki başka bi hesaptan yazmalıydım o da benim hatam. neyse şimdi e-postası, telefon numarası, gerçek ismi ya da başka bi kişisel bilgisini bulabilir miyiz?

8 Ağu 2022
87
45
Dünya
Benim bi anonim hesabım var. biri nickimin bikaç harfini değiştirip anonim bi hesap açmış yani sanki benmişim gibi takılıyo gizli hesapta ne yazdığını göremiyorum. dm de atılmıyo. takip ist attım ve mention attım bana dm atar mısın bi şey sorucam dedim ama tepki yok. belki başka bi hesaptan yazmalıydım o da benim hatam. neyse şimdi e-postası, telefon numarası, gerçek ismi ya da başka bi kişisel bilgisini bulabilir miyiz?
e-Mail'ini öğrenebilirsin. Giriş yaparken şifremii unuttum diyorsun. Sonrasında kullanıcı adını isteyecek. İlgili alana kullanıcı adını gir. e-Mail'i görüceksin. Fakat yarısından fazlası sansürlü olarak. İşine yarasa bu şekilde deneyebilirsin...

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
474
391
in Turkey
varsa taklitten şikayet et

29 Tem 2013
60
0
e-Mail'ini öğrenebilirsin. Giriş yaparken şifremii unuttum diyorsun. Sonrasında kullanıcı adını isteyecek. İlgili alana kullanıcı adını gir. e-Mail'i görüceksin. Fakat yarısından fazlası sansürlü olarak. İşine yarasa bu şekilde deneyebilirsin...
Ya bi an sevindim ben bunu nasıl düşünemedim diye ama şifremi unuttumda kullanıcı adı sordu girdim:
Kişisel bilgilerini onayla
Twitter hesabınla ilişkilendirilmiş e-posta adresini girerek kimliğini onayla.

Mail sansürlü bile gözükmüyor yani

varsa taklitten şikayet et
hesap kapanmadan önce bilgilerini öğrenmek istiyorum

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,328
919
Bunun için Osint tooları mevcut. Twitter için var mı bilemiyorum fakat kişinin mail adresini ve hatta birçok bilgisini öğrenebilirsin. Sahte bir hesap açıp onunla arkadaşlık kurabilirsin. Bu süreçte onunla sohbet ederek birçok bilgisine vâkıf olabilirsin. Mail adresini öğrenip hesabı çalmak için phishing veya pass-the-cookie yöntemlerini kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.