Twitter hesabı ebedi alma

mrhn22

Üye
8 Tem 2019
204
6
Merhaba arkadaşlar 10K twitter hesabı var şifresini ve kullanıcı adını biliyorum ama ben bu hesaba girdiğimde sahibi geri almaması için ne yapmam lazım ?

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
2
270
18
Belirsiz!
Merhaba arkadaşlar 10K twitter hesabı var şifresini ve kullanıcı adını biliyorum ama ben bu hesaba girdiğimde sahibi geri almaması için ne yapmam lazım ?
E-POSTA TEL FAKE KULLAN DEĞİŞTİR ANINDA ARDINDAN ADINI PAYLAŞILANLARI FELAN DM LERİ FELAN SİL GÜVENLİK KONUSUNDA HERŞEYİ AKTİFLEŞTİRİN VE HESAP ELİNİZDE E POSTA KULLANICI ADI VE TEL 2 KERE DEĞİŞTİRİN. İKİSİDE FAKE OLSUN BENCE ARDINDAN RAHATLIK İLE KULLANABİLİRSİNİZ DİYE BİLGİM VAR.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

mrhn22

Üye
8 Tem 2019
204
6
E-POSTA TEL FAKE KULLAN DEĞİŞTİR ANINDA ARDINDAN ADINI PAYLAŞILANLARI FELAN DM LERİ FELAN SİL GÜVENLİK KONUSUNDA HERŞEYİ AKTİFLEŞTİRİN VE HESAP ELİNİZDE E POSTA KULLANICI ADI VE TEL 2 KERE DEĞİŞTİRİN. İKİSİDE FAKE OLSUN BENCE ARDINDAN RAHATLIK İLE KULLANABİLİRSİNİZ DİYE BİLGİM VAR.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.
PIN Muhabbetleri ne ? zaten şifre ve e posta değişiP hesaba 2 faktör çekicem özel bir method var mı onu soruyorum

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Bir süre aynı şifre ile giriş yapıp belli etmeye bilirsin, bir süre sonrada gerçek kullanıcı gibi şifre, mail, tel no vs değiştirerek kendine çevirebilirsin tavsiyem mail adresini de ele geçirmen böylece mail olarak bir bildirimde bulunması mümkün olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.