Twitter hesabı için Fake no sitesi var mı ?

alparslan_1147

Yeni üye
27 Tem 2008
19
0
Merhaba arkadaşlar

Twitter hesabım için bugüne kadar 10 larca telefon numarası girdim ve gelen doğrulama mesajı ile hesabımı kurtardım.

Fakat artık textnow sitesinden aldığım numaralar için geçerli değil diyor kabul edmiyor.

diğer google'de receive sms olarak arattığım sitelerde telefon numaraları ya geçerli değil yada daha önce başkası tarafından kullanılmış numaralar.

hesabımı tekrar kullanabilmem için doğrulama mesajı alabileceğim bir sanal telefon numarası var mı bildiğiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

alparslan_1147

Yeni üye
27 Tem 2008
19
0
@servet07 kardeşim yanıt alamadığım ve konum arka sayfalara düştüğü görünmediği için güncellemek zorunda kaldım.

hala twitter hesabıma giremiyorum mesaj alabileceğim bir telefona sahip olamadığım için.

konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.