Twitter Hesabımı Nasıl Açarım?

Guvwe

Üye
14 Ocak 2018
189
3
arkadaşlar benim bir twitter hesabım kısıtlamaya düştü telefonla arayarak doğrulama istiyordu ama bana çağrı gelmiyordu bende twittera mail attım 2 ay oldu hala geri dönüş yok hsabım gitti eski hesaptı 2012 yılında açılma yardımcı olabilecek var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1
Cevap: Twitter Hesabım Açtırmaya Yardım

Merhaba,twitter dönüş yapmadan hesabı açabilmeniz pek mümkün değil çünkü onlar genel de gerekli bilgilerinizi alıp hesabınızı açıyorlar geri dönüşü beklemekten başka yol yok gibi malesef,iyi forumlar dilerim

Guvwe

Üye
14 Ocak 2018
189
3

3 ay oldu daha geri dönüş yok tekrar mail atıncada önceki konudan cevap vermiyorlar hesap kaldı öyle takipçi kaybedip duruyorum

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat

Mail olarak geçer iseniz cevap vermeyebilirler, twitter support a yazmanız gerekli 3k lık hesap kapanmıştı geri açtırdım.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Ne yazık ki açmanız niyaz zordur, ben 1 ile 3 iş günü içinde açtım, Brasil vpn bağlanıp talep atın sorununuzu açıklayın İngilizce bir dille. :diablo

İyi Forumlar.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,911
5
1,249
Twitter geri dönüş sağlamdıysa yeni bir hesap açarak yönlendirme yapmayı deneyebilirsiniz. Takipçi kaybetmeme adına.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.