Twitter Hesap Onayı için Fake Numara Nasıl Alınır?

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Abiler günaydın bana twitter telefon onayını geçmek için sahte numara veren siteler lazım text free olmuyor alan kodu gidiyorum gecersiz diyor
teşekkürler saygılar

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Cevap: Twitter için sahte numara acil

Merhabalar,

Aşağıdaki konulara bakabilirsiniz ayrıca Textnow'un premium apk'sını indirerek 613 (kanada) numarası alarak kullanmanız mümkün. (Numara alırken VPN kullanın ve Gmail ile hesap oluşturun.)

https://www.turkhackteam.org/8446901-post4.html

https://www.turkhackteam.org/9250941-post8.html

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Cevap: Twitter için sahte numara acil

Abiler günaydın bana twitter telefon onayını geçmek için sahte numara veren siteler lazım text free olmuyor alan kodu gidiyorum gecersiz diyor
teşekkürler saygılar

Alan kodunu manuel girmek yerine, vpn uygulaması indirip bölgeyi seçtikten sonra alan kodunu girme kısmında konumu kullan seçeneği ile devam etmen gerekiyor.

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Free servisler ile bu iş artık zor bir işlem çünkü Twitter bir süre sonra hesabı askıya alıyor. 1-2 TL ye SMS onaylatan Türk mobil onay sitelerini denemeni öneririm. Eğer hesap patlarsa yeni numara da temin ediyor çoğu servisler.

CasTieL Alican

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
330
4
Gliese 581 c
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.