Twitter Takipçi Kasma Yöntemi -*ArgenD0S*-

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Merhaba arkadaşlar bu konumda Twitter platformunda nasıl takipçi kasılır onu anlatacağım, uyarı niteliğinde söylemek istiyorum konu içeriği kesinlikle Hile Değildir.

Bildiğiniz üzre hemen hemen herkes takipçi kasmak ister fakat takipçi paneli, hileleri kullanır bunun yüzünden profil bot olarak algılanır ve twitter tarafından askıya alınır, kilitlenir.

Peki hile kullanmadan nasıl takipçi kasabiliriz buyrun anlatıma;

İlk Twitter hesabımıza giriş yapıp profilimize giriyoruz ve takip edilen kısmına tıklıyoruz

vpjBpm.jpg

qWGXvQ.jpg

Sonra F12 tuşuna basıyoruz veya mouse sağ tık yapıp öğeyi denetle kısmına geliyoruz. Console seçeneğine tıklıyoruz ve kodumuzu yapıştırıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Bu kod sizi takip etmeyen kullanıcıları otomatik olarak takipten çıkartıyor. Kodları en son vereceğim;

29J0EL.jpg

Sonra kimin profilinde bulunan kişileri takip edeceksek o kişinin profiline giriyoruz ve Takipçiler kısmına tıklıyoruz ben @official_tht hesabının takipçiler listesine tıklıyorum.

4MaJzJ.jpg

4MaJpY.jpg

Son işlem olarak sağ tık yapıp öğeyi denetle kısmına geliyoruz ve console bölümüne girip Otomatik Takip Etme Kodunu yazıp enter tuşuna basıyoruz sayfadan ayrılmıyoruz ve sistem otomatik olarak liste aşağı kayıyor bu arada kişileri takip ediyor

YNgGdD.jpg

Gelelim Kodlara

Otomatik Takip Etme Kodu

Kod:
Twitter otomatik takip etme kodu ArgenD0S TurkHackTeam

var say = 0;
var limit = 1000
var takipyap = setInterval(function() {
$(".ProfileCard-bio.u-dir:empty").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$('div.not-following:not(.protected) > button.js-follow-btn').each(function(){
$(this).click();
if(say++ >= limit){
clearInterval(takipyap);
window.alert(limit+' kisi basariyla takip edildi.')
return false;
}
$(".message-text > a").each(function(){
if ($('.alert-messages').css('top') === '46px') {
clearInterval(takipyap);
clearInterval(asagi);
clearInterval(yukari);
}
})
});
}, 1000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 60000);
var asagi = setInterval(function() {
$(window).scrollTop(0,********.body.scrollBottom);
},10009);
var yukari = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,********.body.scrollHeight);
},1000);

Otomatik Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Kod:
Twitter takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu ArgenD0S TurkHackTeam

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,********.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,********.body.scrollHeight);
},1000);

"Bazı yerler ******** olarak gözükmektedir oralar "d-ocumen-t" olacak arada bulunan - tireyi silin" :)
İşlem bu kadar takip etme işlemini yaptıktan sonra 24 saat geçince takip etmeyenleri takipten çıkarma işlemini yapın bu şekilde kolaylıkla hızlı takipçi kasabilirsiniz :)

Anlatım tamamen bana aittir. :)

Bu arada anlatım için Twitter hesabını benimle paylaşan arkadaşıma selamlar eğer oda forumdaysa ve görüyorsa teşekkürler :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.