Tyt ayt (unuversite hazirlik) onerileri

ramhacker

Yeni üye
29 Tem 2017
16
1
Sa arkadaslar abilerim ben 11.sinifim ve artik 12 olduk sayilir daha once sinava girmis olanlar onerilerini yazarsa cok mutlu olurum teşekkürler ve bu arada kitap bagisi yapanlar beni mutlu eder

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
bende 10. sınıfım ama Ticaret Bilişim Bölümü Bende hazırlanmayı dusunuyorum 11de Dershane falan kurslar oluyor ya. derslerımded pek ıyı degıl nasıl olucak bılmıyorum

YESBUTNO

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
764
1
Hocam tavsiyem geometriye abanmanız yönündedir 10.sınıfım matematik hocam bana dediği şu:
artık türev integrali çok azalttılar sıralamayı geometri ve fizik belirliyor dedi !

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
ya siz üni ye gidiyorsun biz liseye gidince mezun olacağız. ne güzel hayat yaşıyorum. okulda yemek beleş

Alparslan431907

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
633
1
Kütahya
İstediğim SDÜ 'Bilgisar M. Ama gel gelelim fen yapamadığım için kazanamadım,aşırı gereksiz ama tavsite istersen fen ve geometri,yap.(Eğer benim gibi düşünüyorsan)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.