u Adamı Tanrıları Sanıyorlar:D:D(gir içeri)

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
4058559310125762020110.jpg

Pasifik Okyanusu'nda yaşayan bir kabile
virgs.gif
tanrılarının İngiltere Kraliçesi'nin eşi Prens Philip olduğuna inanıyor Pasifik Okyanusu’ndaki adalar topluluğu Vanuatu’nun Tanna adasında yaşayan Yaohnanen kabilesi
virgs.gif
yüzyıllar önce ölen bir atalarının ‘tanrı’ olarak yeniden dünyaya geleceğine inanıyor.

bu-adami-tanrilari-saniyorlar-630777.Jpeg

İnanışa göre bu tanrı İngiltere kraliçesi ile evlenecek ve 89 yaşına bastığı gün kabilenin başına geçecek.

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in kocası Prens Philip 1974’te Vanuatu’yu ziyaretinde sadece Tanna adasında yaşayanların elini sıkmıştı.

Bu yüzden Yaohnanen kabilesi Prens Philip’in tanrı olduğuna inanıyor.

İmzalı fotoğraf ‘kanıtı’ Kabile üyeleri yıllar önce Kraliyet Ailesi’ne bir domuz hediye etmiş. Karşılık olarak ise sadece Prens Philip’in imzalı fotoğrafı gönderilmiş.

Kabile üyeleri bu durumun Prens’in tanrıları olduğunu kanıtladığını söylüyor. Prens 10 Haziran’da 89 yaşına basacak.

Bu tarihte Prens’in başlarına geçeceğini düşünen kabile üyeleri şimdiden bir barakayı tanrıları için tapınak haline getirdi bile...
kaynak: posta gazetesi

JourFixe

Üye
22 Tem 2010
109
0
This İs Adabazaar xDe
kardeşim git biraz kuran oku ben işi düzeltmeye çalışmıyorum yaptığınız her günah içn tövbe etmemiz lazım bensana bunu söylüyorum bide nick ine bak sözlerine bak

imanstyle

Katılımcı Üye
7 Eyl 2009
719
1
benim sana söylediklerim kötü niyetli degildi, yanlis anlamiyasin, hah imanimi sen bilemessin a ayri bir konu...

LeO3443

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
894
0
İstanbul
kardesim bu konuyla alakalı yorumlar hiç yazmadınız bi adam o sözü döledi diye hepiniz ona çullandınız !

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
Gerizekalı görünümlü aptal yapılı aşırı aşınmış embesiller daha ne hakaret edilebilir ki

djherkes

Katılımcı Üye
9 Ağu 2009
541
0
KENDİ COĞRAFYAMDA YAŞIYORUM
beyler burası dünya burda okadar cok hata yapa bilriziki bazen hata oldunu bilmesiniz pelki paylaşdınız şey adamın ekmek parası iş ama crak yaparak şu anda kac kişin orjinal xp kullanıyor veya paryla alınmış orjinal program kullanıyor bu cok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.