Ubisoft ve Steam de oyunlarımı çevrimdışı oynarsan hesabımın şifresi değişir/kapanır mı?

swishis

Üye
1 Ara 2018
97
1
Merhaba birkaç gün önce Ubisoft ve Steam den hesap aldım fakat bunları birçok kişi kullanıyor istediğim oyunları ve ubisoftu laptoptan laptopa taktığım 1 tb lık bir SSD ye indirdim acaba hesabı offline a alırsam hesap laptoptan laptopa geçtiğinde kendini online a alır mı ve hesap kapanırsa ben offline da iken hesap bende de kapanır mı

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
3
677
Delft
Offline'dayken sorun olmaz ancak Uplay bazen çevrimiçi olup tekrar offline olmanızı istiyor. Sanırsam böyle bir şeyin önüne geçmek için. Steam konusunda sorun olacağını düşünmüyorum ama Uplay'den emin değilim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.