Ubuntu için alternatif browserler

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,261
0
https://rekonq.kde.org açık kaynak tarayıcı sekmelidir reklam-bloker, eklentileri için destek, proxy desteği ve daha fazlası gibi tüm temel özellikleri ile birlikte gelir. Safari ve chrome gibi çalışır ve bu yüzden herhangi bir sorun olmadan tüm favori web siteleri görüntüler.

QupZilla - Lightweight multiplatform browser tarayıcı birden fazla işletim sistemleri arasında çalışır. Yeni kullanıcılara tanıdık gelecektir basit bir arayüze sahiptir. Tarayıcı seçenekleri ile doludur ama hiçbir şeyi firefox veya krom ile karşılaştırıldığında eşsiz bir durumu vardır. Ama genel olarak sağlam bir tarayıcıdır.

Twibright Labs: Links temel görüntü ve javascript destekleyen bir metin tabanlı bir tarayıcıdır. Görüntüleri destekleyen metin tabanlı tarayıcılar için arıyorsanız, bağlantıları sizin için en iyisidir.

https://konqueror.org sadece basit bir web tarayıcısı değil ama aynı zamanda kde3'ün dosya ve ağ tarayıcısı olmuştur.

https://code.google.com/p/arora 30 dilde tercüme edilebilir ve son derece yararlı özellikleri en iyi tarayıcılardan biri ubuntu için diyebilirim. Arora flash eklenti, gizlilik modu, oturum yönetimi, akıllı konum çubuğu gibi bazı büyük özellikleri vs gelir.

Midori  ·  A lightweight, fast, and free web browser basit bir ara yüze sahip bir açık kaynak web tarayıcı ve diğer tarayıcılarda daha hızlı çalışır. Midori, günlük kullanım için çok kararlı bir tarayıcıdır.

Download web sitelerini test etmek için ya da hangi rahatsız edici javascript ve flash reklamları tam siteler hakkında bilgi okumak için çok yararlı bir tarayıcıdır.

https://wiki.gnome.org/Apps/Web kendi ara yüzü iyi tasarlanmış ve tüm modern standartlarına uygundur. Açık kaynak web tarayıcı uzantıları desteği ile gelir ve bazıları oldukça büyük fare hareketleri, sekme grupları ve akıllı yer imleri bulunur.

Linux için En İyi Tarayıcı | İndir | Hızlı ve Güvenli | Opera tarayıcı bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi platformlar arasında 350 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılır. Ubuntunuza operayı ubuntu yazılım merkezinden yükleyebilirsiniz.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.