Ubuntu kök dizin hatası (yüklenmiyor bi türlü)

21 Şub 2016
55
0
Selamun aleykum arkadaşlar ubuntuyu yüklicem giriyorum kurma sekmesine seçiyorum şıkları falan sonra başka bişeyi seçiyorum orda ekrana 490069 mb de geliyo onu ex4 biçimlendir de diyorum 500mb'de var ona da swamp diyorum şimdi yükle diyorum sonra kök dizin hatası diyo lütfen yardımcı olun bakmayın sadece Teşekürler şimdiden...

(3 gündür bu sıkıntıdayım kimse de yardım etmedi lütfen artık)

21 Şub 2016
55
0
ve windowsum da silindi söylememişim pc ye sadece usb le sanal ubuntudan girebiliyorum o da olmasa hiçbişeye giremicem ve windowsun olmasınıda isteimyorum ana işletim sistemi ubuntu olsun saygılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.