Ücretli Script İsteği Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
2,731
378
THT's database
Merhabalar,

  1. Bu bölüm her türlü ücretli script talepleriniz için oluşturulmuştur.
  2. Her bölümde olduğu gibi, Forum Kuralları ve Misyonumuz bu bölüm için de geçerlidir.
  3. Kanun ve mevzuatlara aykırı script talebinde bulunmak (Özellikle +18, illegal, bahis veya bet, rat vb. faaliyetleri içeren script) kesinlikle yasaktır.
  4. Warez script isteği kesinlikle yasaktır.
  5. Burada sadece ücretli script isteklerinizi konu olarak açabilirsiniz. (Örneğin: E-pin scripti arıyorum.)

Kurallara uymayan üyelerin ilgili paylaşımları yetkili moderatör tarafından silinerek Uyarı Puanı > 15 Gün Süreyle Forumdan Uzaklaştırma > Kalıcı Olarak Forumdan Uzaklaştırma şeklinde kademeli olarak ceza-i işlem uygulanacaktır.

İyi forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.