Ücretli Site Açmak İstiyorum... Sorunum büyük o yüzden anlayan baksın.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piyanist_1991

Katılımcı Üye
8 Tem 2010
464
0
NiCeA
Arkadaşlar google' amcamda aradığımda büssürü online film sitesi görüyorum. host domain almasını biliyorum cpanelden de anlıyorum fakat anlamadığım bir nokta var;
online film sitesi nasıl yapabilirim.?
hangi tek-tık uygulamasını kullanmam gerekli?
wordprees vs.. gibi?
yani kısaca şöyle bir site yapmak istiyorum? https://tik.lat/5rGpC (reklam amaçlı vermedim daha sonra editliyeceğim)

bu şekilde bir site oluşturabilirimim , eğer anlayan varsa yardımcı olursanız çok memnun kalırım...

RaZDiHaR

Yeni üye
12 Ağu 2007
38
0
Açacağınız site sanırım tek tıklama video sitesi.Bu sitelerde wordpress'i çok kolay editleyebilirsiniz.Benim tercihim Wordpress'i kullanman.
Wordpress'de açtığın konulara YouTube yada başka bir video sitesinde bulunan embed kodunu eklersen daha kolay olacaktır.

piyanist_1991

Katılımcı Üye
8 Tem 2010
464
0
NiCeA
Açacağınız site sanırım tek tıklama video sitesi.Bu sitelerde wordpress'i çok kolay editleyebilirsiniz.Benim tercihim Wordpress'i kullanman.
Wordpress'de açtığın konulara YouTube yada başka bir video sitesinde bulunan embed kodunu eklersen daha kolay olacaktır.
teşekkürler.. yani verdiğim linkteki gibi wordpress ten yapabilirim o şekilde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.