Ücretsiz 35.000 PowCoin

7 Kas 2015
56
0
Arkadaşlar farklı forumlarda gezerken bir konu gördüm sizlerle paylaşmak istedim...

Üretici : John Mcafee üstad ( Piyasanın gözde isimlerinden )

coincodex.com borsasında işlem gören powcoin 4$ değerinde 36,909 token hediye ediyor. Borsadaki fiyatına göre yaklaşı 4 dolar tutuyor.

Tek şart facebook hesabınızın 15 Eylül 2017 öncesinde oluşturmuş olmanız gerekiyor.

Katılım yapan kişi sayısı 139.000 kişiye ulaşmış.

Twitter adresleri : https://twitter.com/powtoken

BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ : TIKLA!!!REFLİ

BUGÜN Kİ YÜKSELİŞİ %104

Refsiz link : refsiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

'BE͏D͏E͏L͏

Elit Tasarımcı
15 Şub 2016
1,890
631
Arkadaşlar farklı forumlarda gezerken bir konu gördüm sizlerle paylaşmak istedim...

Üretici : John Mcafee üstad ( Piyasanın gözde isimlerinden )

coincodex.com borsasında işlem gören powcoin 4$ değerinde 36,909 token hediye ediyor. Borsadaki fiyatına göre yaklaşı 4 dolar tutuyor.

Tek şart facebook hesabınızın 15 Eylül 2017 öncesinde oluşturmuş olmanız gerekiyor.

Katılım yapan kişi sayısı 139.000 kişiye ulaşmış.

Twitter adresleri : https://twitter.com/powtoken

BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ : TIKLA!!!

BUGÜN Kİ YÜKSELİŞİ %104

Refsiz link : refsiz

Merhaba,
Refli linki küçük yapıp refsiz linki biraz daha ön plana çıkartırsan iyi olur aksi taktirde İhbar edilecektir.
İyi Forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.