Ücretsİz Alan Veren Adresler !!!

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
Aşağıda ucretsiz olarak host ve domai nadı alarak sitenızı hazırlayabileceğiniz adresler var bu sitelerden host ve kısa bir domain adı alrak sizde bu aleme adım atabilirsınız
smile.gif

www.20m.com

20 megabyte web alanı sağlayan site, adult sitelere izin vermiyor. isminiz.20m.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Bedava e-mail, sayaç, ziyaretçi defteri ve Ftp hizmeti de sunuyor.

www.50megs.com

50 MB gibi çok büyük bir web alanı sağlıyor.

www.75megs.com

75 MB. ücretsiz web alanı, FTP erişimi, form mail, mesaj tahtası ve web araçları desteği sağlayan bir hosting şirketi.

www.90megs.com

Adına aldanıp da sakın 90 MB. web alanı verdiklerini sanmayın. 50 mb. web alanı veriyorlar. Ayrıca isminiz.90megs.com şeklinde bir adrese, www.aboveme.com[/URL]

20 MB. web alanı, FTP erişimi, ziyaretçi defteri, sohbet odası, e-mail ve sayaç hizmetleri sunuyor. İsminiz.AboveMe.Com şeklinde bir adrese sahip oluyorsunuz. Ftp programı kullanmasını bilmeyenler için web tabanlı araçlar sunuyor.

[URL="https://tik.lat/YjfAS"] www.acmecity.com[/URL]

20 MB web sitesi ve sınırsız e-mail olanağı.

[URL="https://tik.lat/olqgL"] www.aliencities.com[/URL]

25 Mb. web alanı, ftp erişimi, ziyaretçi defteri, mesaj tahtası ve form mail desteği sunuyor. Ayrıca güçlü web tasarım araçları sunuyor.

[URL="https://tik.lat/mzCZ6"] www.amazingtopcities.com[/URL]

150 MB web alanı ve e-mail, ziyaretçi Ayrıca Web sayfası tasarımında defteri olanağı sağlıyor. yeni olanlar için bir Web Page Builder programı var.

[URL="https://tik.lat/9m1Hw"] www.bizland.com[/URL]

35 MB web alanı, e-mail, sınırsız trafik, ve diğer güzel özellikleri olan bir sağlayıcı.

[URL="https://tik.lat/2lNmG"] www.brinkster.com[/URL]

Ücretsiz alan denilince akla ilk gelen sitelerden biri olan brinkster.com'un en büyük avantajı Asp'yi destekliyor olmasıdır. Bu sebepten en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Mutlaka deneyin !!

[URL="https://tik.lat/9n4GF"] www.codename.com[/URL]

Web sayfası, Pop3 destekli e-mail adresi sağlıyan bir web sayfası.

[URL="https://tik.lat/zj7mm"] www.cybercities.com[/URL]

Reklamsız web sitesi alanı ve POP3 Email hizmeti sağlıyor.

[URL="https://tik.lat/zVOzJ"] www.dingojunction.com[/URL]

10 MB web alanı, asp ve FTP desteği veriyor. Günde sadece 10 üyeye abonelik imkanı veriyor. Ancak işin güzel yanı yılda sadece 8 dolara 200 MB web alanı ve Full Ms Access veritabanı desteği sağlıyor.

[URL="https://tik.lat/ocjCY"] www.domaindlx.com[/URL]

25 MB web alanı , CGI desteği, ASP desteği, ODBC desteği ve FTP hizmeti sağlayan bir web sitesi.

[URL="https://tik.lat/qbovP"] www.dreamwater.com[/URL]

30 MB web alanı, ziyaretçi defteri ve bedava Java SOHBET desteği.

[URL="https://tik.lat/ZjB1C"] www.geocities.com[/URL]

Dünyanın belkide en çok bilinen free serverlarından birisi hızına hiçbir lafımız yok fakat çok az bir bant genişliği veriyorlar çok hit alan bir adresiniz varsa önermiyoruz üstelik ftp olayını da kaldırdılar.

[URL="https://tik.lat/DBUEa"] www.freeservers.com[/URL]

Yine dünyanın en çok bilinen serverlarından birisi isminiz.8k.com isminiz.8m.com gibi değişik domain seçenekleri bulunuyor. Sayfanın üst tarafına banner koyuyorlar.

[URL="https://tik.lat/Li4GG"] www.homepage.com[/URL]

10 MB web alanı, pek bir özelliği yok.

[URL="https://tik.lat/0W1jE"] www.httpcity.com[/URL]

25 MB. web alanı, bedava [EMAIL="[email protected] [URL="https://tik.lat/Anky3"] www.hypermart.com[/URL]

10 MB web alanı, CGI desteği, ftp

[URL="https://tik.lat/9c2Dm"] www.kolayweb.com[/URL]

Türkçe - Ücretsiz web alanı ve e-mail, pop-up reklam var

[URL="https://tik.lat/1xCch"] www.lunarpages.com[/URL]

50 MB web alanı veriyor. Banner Yok. [URL="https://tik.lat/ZNFtz"] http://www.lunarpages.com/isminiz[/URL] şeklinde domaininiz oluyor, deneme amaçlı tavsiye etmiyoruz.

[URL="https://tik.lat/xt6UA"] www.lycos.co.uk[/URL]

50 MB web alanı veren sitede birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli özelliği ise ftp desteğinin olmasıdır. [URL="https://tik.lat/g0R6J"] http://members.lycos.co.uk/[/URL] siteniz şeklinde bir domaininiz oluyor. Sayfanın üstüne bir banner koyuyorlar. Fakat o kadar da kötü durmuyor. Eğer 50 MB alana ihtiyacınız var ve birçok dosyaya sahipseniz ftp desteği olan bu firmayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

[URL="https://tik.lat/Fa9Xu"] www.mindpigs.com[/URL]

20 MB web alanı ve isminiz.mindpigs.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz ayrıca size web tabanlı e-mail hizmetide sunuyor.

[URL="https://tik.lat/RaQv3"] www.mynet.com[/URL]

Tamamı ile Türkçe bir server 10 mb. web alanı veriyorlar isminiz.mynet.com [EMAIL="[email protected] [URL="https://tik.lat/LMIoG"] www.nbci.com[/URL]

Birçok webmaster kaynak sitesinde bu adres sınırsız web alanı vs. diye tanımlanıyor eğer böyle bir adreste iseniz hemen o siteyi terk edin çünkü o site fi tarihinden kalmış ve hiç güncellenmemiş demektir nbci host olayını bırakıp tamamı ile bir portal site olmuştur.

[URL="https://tik.lat/NcgdS"] www.netcitizen.com[/URL]

20 Mb. web alanı, browser yada ftp ile dosya transfer imkanı ile çeşitli html araçları sunan başka bir hosting firması.

[URL="https://tik.lat/YvJeT"] www.portland.co.uk[/URL]

FTP, CGI, PHP, DNS kaydı özelliklerini destekleyen, hiçbir şekilde sayfaya reklam (banner) koymayan web üzerindeki belki de tek hosting firması: siteniz.8bit.co.uk isterseniz siteniz.port5.com şeklinde subdomain alabilir; isterseniz de kendi domaininizi DNS kaydı yaparak host edebilirsiniz. 15 MB Web alanı veriyor. Tek problemi bazen biraz yavaşlıyor. Ama genel anlamıyla kendi sınıfındaki en iyi yer. forum dolduruyorsunuz siteismi.port5.com birde mail adresi istiyor 1kac dakika içinde ftp ayarları ve şifrenizi yoluyorlar, haftalık 10 mb. bant genişliği var kesinlikle zip mp3 vs. koymaya kalkmayın. turkwebmaster.port5.com adresinden de ulaşabilirsiniz

[URL="https://tik.lat/994Mb"] www.trgold.net[/URL]

Eğer Türk serverlarından birisini kullanmak isterseniz tam size göre bir adres 5 mb. alan veriyorlar hızı diğer servislere göre tabiki daha iyi ama akşam saatlerinde baya bir kasıyor [EMAIL="[email protected]ısı.net [URL="https://tik.lat/PESbg"] www.websamba.com[/URL]

Asp script, mail, Ms Access, ODBC ve 30MB web alanı desteği sağlıyor. Sayfanıza üst frame koyuyor. Şu an en popüler ASP hosting servisi.

[URL="https://tik.lat/AKoXB"] www.windygates.com[/URL]

Sınırsız web alanı, ftp desteği ve bedava mail vaad ediyorlar. Ayrıca isminiz.windygates.com şeklinde bir url adresine sahip oluyorsunuz. Online web araçlarının yanısıra ziyaretçi defteri, sayaç gibi temel hizmetleride veriyorlar.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.