ücretsiz ddos atabilceğimiz vds

Stresser

Üye
2 Tem 2016
173
0
İstanbul
mastercard veya skrill kullanabileceğim güçlü ipstresser sitesi söyleyebilir misin?

youboot.net çok ucuz fiyatlar ile stresser alabiliyorsun . 3 ay stresseri 100 tl'ye aldım . Gayet etki etti en büyük devlet sitelerine bile . Daha sonra nato gibi hedefimi büyük tutunca fiyatı biraz arttırdım . 200 tl lik aldım . Gerçekten tavsiye ederim . 15 gbps stresser ile çökertemyeceğin site sayısı azdır . Cloud flare sitede çökertebilirsin . Ayrıca 40 gbps Stresser'de mevcut . E tabii fiyatı biraz fazla oluyor ama . 200 tl gibi ucuz bir fiyata 1 aylığına alabiliyorsun . 1 senelikde alabilirsin . Ama tabii bana kalırsa 15 gbps yeter . Sadece süre önemli bana kalırsa . En düşük olanla bile çoğu siteyi çökertebiliyorsun .

Son düzenleme:
23 Nis 2015
204
0
youboot.net çok ucuz fiyatlar ile stresser alabiliyorsun . 3 ay stresseri 100 tl'ye aldım . Gayet etki etti en büyük devlet sitelerine bile . Daha sonra nato gibi hedefimi büyük tutunca fiyatı biraz arttırdım . 200 tl lik aldım . Gerçekten tavsiye ederim . 15 gbps stresser ile çökertemyeceğin site sayısı azdır . Cloud flare sitede çökertebilirsin .

youboot üyeliğim zaten var ancak pek memnun kalamadım, biraz bile koruması olan siteleri çökertemiyor. Sen nasıl yapıyorsun? Ve başka site var mı? Yine mastercard veya skrill kullanabileceğim

DJv0D6.png

Stresser

Üye
2 Tem 2016
173
0
İstanbul
youboot üyeliğim zaten var ancak pek memnun kalamadım, biraz bile koruması olan siteleri çökertemiyor. Sen nasıl yapıyorsun? Ve başka site var mı? Yine mastercard veya payza kullanabileceğim

DJv0D6.png

O benim kendi taktiklerim var :D Sen siteye oradaki gibi saldırı yapıyorsun . Ama ip port kısmına gel ve tcp syn flood yap . Anında indirir . Sitenin ip adresini bul port zaten 80 dir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.