[Ücretsiz] Discord Spam Bot Aracı V2! / [ CAPTCHA Desteği ] Gelişmiş Sürüm

Roichue

Uzman üye
31 Mar 2022
1,410
889
Millî İstihbarat Teşkilatı
Discord Spam Bot Saldırısı Ne İşe Yarar?

Örnek olarak 500 tane discord tokeniniz var, bu yazılım ile 500 tane hesapla bir sunucunun chatıne habire mesaj spamı attırabilirsiniz.
Ayrıca spam atmak yerine sadece sunucuya katılmalarını sağlayabilirsiniz.

SİSTEM GÜNCELLENDİ

- Spoof Mod Eklendi (Anti - Raid botlarına yakalanmayın.)
- 2captcha Desteği Eklendi (Önünüze çıkan captchaları otomatik çözün.)
- Random Mesaj Desteği
- Sunucuya Giriş Sistemi Düzeltildi
- Otomatik Başlatma Sistemi Getirildi
- Otomatik Modül Yükleme Getirildi

2bWoAXtnij.gif

KURULUM

NODE.JS KURULUMU YAPIN: İndir | Node.js

Yazılımı indiriniz. İNDİR
VirusTotal Sonuçları

KULLANIM

Dosyayı indirdikten sonra zipten çıkararak masaüstüne atınız. Dosyaya giriş yapınız ve içinde ki ayarlar.json dosyasına giriş yapınız.
Burayı kendinize göre doldurunuz. Bütün bölümleri kendinize göre doldurduktan sonra dosya içinde ki start.bat dosyasını çalıştırınız.

Eksik olan modüller vb. varsa otomatik olarak yükleyecektir.

ayarlar.json bölümüde sadecegiris seçeneğini yazmayı unutmuşum. Eğer spam yaptırmak istiyorsanız 1 yazınız fakat eğer sadece sunucuya giriş yapsınlar istiyorsanız 0 yazınız.

rs4qjcm.jpg

Tokenlerinizi: tokenler.txt dosyasına giriniz. Hediye olarak büsürü token bıraktım, kullanabilirsiniz.

Spoof Mod Nedir?

Spoof modun aktif olması için aralık bölümüne 4952 kodunu giriniz. Spoof mod şu an discord üzerinde aktif olan anti spam botlarına karşı test edilmiştir.
Anti Spam özelliğine %98 oranında yakalanmamanızı sağlar. Bu sayede sunucularda dilediğiniz gibi spam botları çalıştırabilirsiniz.

2bWoAXtnij.gif

Sorun yaşayanlar konu altından belirtebilir.
Hayırlı forumlar dileriz.

Son düzenleme:

flex1n

Üye
12 Kas 2023
56
8
Discord Spam Bot Saldırısı Ne İşe Yarar?

Örnek olarak 500 tane discord tokeniniz var, bu yazılım ile 500 tane hesapla bir sunucunun chatıne habire mesaj spamı attırabilirsiniz.
Ayrıca spam atmak yerine sadece sunucuya katılmalarını sağlayabilirsiniz.

SİSTEM GÜNCELLENDİ

- Spoof Mod Eklendi (Anti - Raid botlarına yakalanmayın.)
- 2captcha Desteği Eklendi (Önünüze çıkan captchaları otomatik çözün.)
- Random Mesaj Desteği
- Sunucuya Giriş Sistemi Düzeltildi
- Otomatik Başlatma Sistemi Getirildi
- Otomatik Modül Yükleme Getirildi

2bWoAXtnij.gif

KURULUM

NODE.JS KURULUMU YAPIN: İndir | Node.js

Yazılımı indiriniz. İNDİR
VirusTotal Sonuçları

KULLANIM

Dosyayı indirdikten sonra zipten çıkararak masaüstüne atınız. Dosyaya giriş yapınız ve içinde ki ayarlar.json dosyasına giriş yapınız.
Burayı kendinize göre doldurunuz. Bütün bölümleri kendinize göre doldurduktan sonra dosya içinde ki start.bat dosyasını çalıştırınız.

Eksik olan modüller vb. varsa otomatik olarak yükleyecektir.

ayarlar.json bölümüde sadecegiris seçeneğini yazmayı unutmuşum. Eğer spam yaptırmak istiyorsanız 1 yazınız fakat eğer sadece sunucuya giriş yapsınlar istiyorsanız 0 yazınız.

rs4qjcm.jpg

Tokenlerinizi: tokenler.txt dosyasına giriniz. Hediye olarak büsürü token bıraktım, kullanabilirsiniz.

Spoof Mod Nedir?

Spoof modun aktif olması için aralık bölümüne 4952 kodunu giriniz. Spoof mod şu an discord üzerinde aktif olan anti spam botlarına karşı test edilmiştir.
Anti Spam özelliğine %98 oranında yakalanmamanızı sağlar. Bu sayede sunucularda dilediğiniz gibi spam botları çalıştırabilirsiniz.

2bWoAXtnij.gif

Sorun yaşayanlar konu altından belirtebilir.
Hayırlı forumlar dileriz.
Eline saglik ama botlar başlatilamadi error [token_invalid] an invalid token was provided hatasi aldim

Roichue

Uzman üye
31 Mar 2022
1,410
889
Bi token generatorda yaparsın dimi?
Şu an mevcutta var fakat ücretli olarak. Ücretsiz versiyonunu belki TurkHackTeam üyelerine özel lisanslı şekilde yapabiliriz.
Eline saglik ama botlar başlatilamadi error [token_invalid] an invalid token was provided hatasi aldim
Mevcutta tokenler.txt dosyasında ki olan hesaplar patlamış olabilir. tokenler.txt dosyasında ki bütün hesapları silip yeni sağlam tokenler ekleyiniz.

flex1n

Üye
12 Kas 2023
56
8
Şu an mevcutta var fakat ücretli olarak. Ücretsiz versiyonunu belki TurkHackTeam üyelerine özel lisanslı şekilde yapabiliriz.

Mevcutta tokenler.txt dosyasında ki olan hesaplar patlamış olabilir. tokenler.txt dosyasında ki bütün hesapları silip yeni sağlam tokenler ekleyiniz.
Ekledim kendi tokenlerimden ama gene ayni hata aldim

Roichue

Uzman üye
31 Mar 2022
1,410
889
Ekledim kendi tokenlerimden ama gene ayni hata aldim
Merhaba, elinde ki herhangi bir tokeni kontrol etmek amacıyla:

1. Yeni bir gizli sekme aç
2. Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities sayfasına gidin.
3. Sayfaya incele yapın ve konsol bölümünü açın.
4.

function login(token) { setInterval(() => { document.body.appendChild(document.createElement `iframe`).contentWindow.localStorage.token = `"${token}"` }, 50); setTimeout(() => { location.reload(); }, 2500); }

login("Herhangi bir tokeni gir")

Bunu konsola yapıştırır mısınız? Hesabı kontrol ediniz eğer hesap doğrulamaya düşmediyse yazılım üzerinde bir hata mevcut demektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.