Ücretsiz domain-host nerden alabilirim?

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
İnstagram fake script yüklemek için free domain host sağlayacak site arıyorum. çoğu bilindik siteyi hali hazırda denedim. gerek çıkan reklamlardan gerekse destek sıkıntılarından dolayı çoğu sağlayıcı işimi görmedi. aktif olarak kullandığınız bi site vars önerir misiniz ?

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Merhaba;

Domain için freenom sitesini kullanabilirsiniz. Fakat inandırıcı olması için .com Domain olması lazım. .com Domain de ücretsiz bulmak çok çok zor. Fakat cüz-i bir miktar vererek .com Alabilirsiniz. Bunun için Forumumuzun hosting bölümunde paylaşımlar mevcut;

https://www.turkhackteam.org/hosting/

Hosting için ise asilsunucum.com sitesini öneririm. Ücretsiz dir ve özellikleri ücretsiz olmasına rağmen gayet iyi. Denemenizi öneririm.

Iyi Forumlar...

KyrptonMan

Üye
10 Ara 2017
121
1
Merhaba;

Domain için freenom sitesini kullanabilirsiniz. Fakat inandırıcı olması için .com Domain olması lazım. .com Domain de ücretsiz bulmak çok çok zor. Fakat cüz-i bir miktar vererek .com Alabilirsiniz. Bunun için Forumumuzun hosting bölümunde paylaşımlar mevcut;

https://www.turkhackteam.org/hosting/

Hosting için ise asilsunucum.com sitesini öneririm. Ücretsiz dir ve özellikleri ücretsiz olmasına rağmen gayet iyi. Denemenizi öneririm.

Iyi Forumlar...

Çoğu site gibi freenom da denedim. Alınacak alan adı yazdığımda sorgula diyorum uygunlukların hepsi çarpı şeklinde paraya kıymak lazımmış sanırım

ardaakyol1

Üye
3 Nis 2020
215
0
İnstagram fake script yüklemek için free domain host sağlayacak site arıyorum. çoğu bilindik siteyi hali hazırda denedim. gerek çıkan reklamlardan gerekse destek sıkıntılarından dolayı çoğu sağlayıcı işimi görmedi. aktif olarak kullandığınız bi site vars önerir misiniz ?

infinity free sitesinden kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı şuana kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.