Ücretsiz en iyi antivirüs programları hangileri?

smlgnc00

Yeni üye
22 Eki 2019
32
0
THT ailesi hepinize merhabalar;
Bilgisayar güvenliği için firewall antivirus programı ve port kapatma yeter mi eğer yeterli ise ücretsiz iyi olanlardan örnek verirmisiniz birde bunları kullanmayıp nasıl kendimizi güvende tutarız ya da sanal makine ile bağlanmak olur mu?
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Cevap: Firewal...

THT ailesi hepinize merhabalar;
Bilgisayar güvenliği için firewall antivirus programı ve port kapatma yeter mi eğer yeterli ise ücretsiz iyi olanlardan örnek verirmisiniz birde bunları kullanmayıp nasıl kendimizi güvende tutarız ya da sanal makine ile bağlanmak olur mu?
Teşekkürler

Merhaba, korunmak derken eğer virüs ve malwareları kast ediyorsan "deep freeze " "VPN " veya "Sanal Makina" kullanmalısın. İyi forumlar dilerim..

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
smlgnc00
altta verdiğim link av test sitesinin windows 10 için antivirüs puanlaması koruması kullanması vb için
https://www.av-test.org/de/antivirus/privat-windows/
ben windows 7 kullanıyorum , gerçek makinada , antivirüs kullanmıyorum, tüm programlar ve işletim sistemi güncel ve sadece tarayıcıda adguard reklam engelleme kullanıyorum, istersen antivirüs eset internet security kurabilirsin key bulması kolay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.