Ücretsiz Fake Numara Almak!/2020

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Merhaba dostlarım bu yazımda sizlere ücretsiz nasıl fake numara alırsınız onu anlatacağım.​
TAWK7Y.gif

Fake numara nedir?Fake numara herhangi bir ülkeye ait insanların numara satın alıp bu numaraları uygulama aracılığıyla insanlara kullanımına sunduğu numaraya denir.

TAeD9o.gif

Peki bunu nasıl yapacağız.
Öncelliklle PlayStoreden Panda Vpn adlı uygulamayı indiriyoruz.​

TA3JPh.jpg

TAeD9o.gif

Buradan akıllı bağlantıyı seçip ülkemizi Kanada yapıyoruz.Ve sonra google da yeni bir hesap açıyoruz.​

TA3scR.png

TAeD9o.gif

Yeni bir hesap açtıktan sonra GooglePlaydaki hesabımızı yeni açtığımız hesap yapıyoruz.Ve Freetone adlı uygulamayı indiriyoruz.​

TA8arx.png

TAeD9o.gif

Sonrasında altta bulunan Kayıt olma butonuna basıp create account diyoruz mailinizi yaşınızı ve cinsiyetinizi salladıktan sonra karşınıza numaralar çıkacak rastgele bir tanesini seçin.Numaranız hazır Whatsaap Telegram gibi yerlerde kullanabilirsiniz.​

TA4ysS.png

Not:Hata alan arkadaşlar vpn açmadan önce google hesabı açmayı deneyin

Son düzenleme:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
WP için sahte numara almak zorlaşmıştı, iş görür güncel bir uygulamaya benziyor. eline emeğine sağlık.

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
982
88
Eline Emeğine Sağlık Dostum.Çok Yararlı Bir Konu Olmuş

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,296
3,540
Heryerde iş görücek faydalı konu eline sağlık hocam. <3

MrSpecter

Yeni üye
4 Ara 2020
36
7
Kullanılan numara başka bir kişi tarafından belli bir süre sonra kullanılıyor mu? Yoksa bizde sabit şekilde duruyor mu

byaborjin

Üye
11 Haz 2016
113
0
hocam normalde çalışıyordu fakat şuan numara onayı gelmiyor. mesajı göstermek için premium üye olman gerekiyor diye ikaz geliyor. sildim tekrar yükledim olmadı vpn ile girdiğim halde.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Bir kere almak istediğimde bu uygulama çalışmamıştı. Şuan çalışıyorsa deneyeyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.