Ücretsiz Forum Sitesi Oluşturma 2020 GÜNCEL

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Selamın Âleyküm,Türk Hack Team Ailesi!

Sizlere bu konumda daha önceden videoları çekilmiş olsa bile henüz en günceli 1 sene önceki videolardan oluşan, ücretsiz bir şekilde nasıl forum sitesi kuracağınızı anlatacağım.

Resimli Anlatım Olacaktır Daha İyi Anlamanız İçin Başlayalım ;

1-) Öncelikle yetkinforum.com sitesine giriş yapalım.

IUAj3l.png

2-) Ardından belirttiğim yere sitenizin url kısmında gözükecek ismini yazın örnek olarak, türkhackteam.org kısmındaki türkhackteam bu kısım olacak oraya yazacağınız isim.

ystKuJ.png

3-) "Forum Kurmak" Tıklıyoruz.

d49i9H.png

4-) Karşımıza Çıkan Sayfada Gerekli Bilgileri Dolduralım Örnek Doldurma ;

ltfrRG.png

5-) Alt kısımdaki yönetici bölümü kısmını doğru doldurunuz e postanıza aktivasyon gönderilecek random yapmayınız !

4C5WI8.png

6-) E posta doğrulama kodu geldi doğrulama koduna tıklayarak sitenizi doğrulamış oluyorsunuz.

wGIytz.png

Oluşturmuş olduğum siteden görüntüler (biraz siteyi düzenledim,düzenleme ile alakalı konu açacağım)

Frow3Q.png

rQVHDf.png

Gerçekten emek sarf ettim beğendiyseniz teşekkür ederek bana destek çıkabilirsiniz önemli bir konu olduğunu düşünmekteyim saygılarımla.​

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
hocam birde ben forum kurcam ama eposta kullanılmıs dıyor gıdıyorum gecıcı alıyorum ondada dıyor napcez

bak kardeşim belirttim e postayı yeni açtığınız hiç bir yerede kullanmadığınız bir e posta yazın oraya o hata değil hiç bir sayfaya bağlı olmamalı yeni e posta aç onun üzerinden yap

QeyFrQ

Katılımcı Üye
19 May 2018
634
0
.
Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi aşağıda sayılan mahkeme kararları ile erişime engellenmiştir.

T.C. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığının 28.10.2010 tarih ve 2010/62113 Sor. sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.
T.C. Diyarbakır 2.Sulh Ceza Mahkemesinin 08.10.2010 tarih ve 2010/2614D İş sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi aşağıda sayılan mahkeme kararları ile erişime engellenmiştir.

T.C. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığının 28.10.2010 tarih ve 2010/62113 Sor. sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.
T.C. Diyarbakır 2.Sulh Ceza Mahkemesinin 08.10.2010 tarih ve 2010/2614D İş sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.

Engel yok kardeşim siteye girilebiliyor rahatça

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
admin yazıyorum şifreyi dogru yazıyorum sıfre yanlıs veya kullanıcı adı kayıtlı deıl dıyor kendı forumuma gıremıyroum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.