Çözüldü ücretsiz hosting HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Merhabalar arkadaşlar. infinityfree.net sitesinden ücretsiz hosting alıyorum hesap açıyorum. FTP ye bağlandığımda dosya aktarma bölümünde " DO NOT UPLOAD FİLES HERE " şeklinde bir dosya var.

Onun neden olduğunu anlamış değilim. htdocs klasörü hariç diğer dosyaları silip yüklemek istediğim dosyaları atıyorum, aktarma başarılı oluyor fakat, sunucu klasör içerisinde olan dosyaları siliyor.

Bunun sebebi sizce nedir ?
Fake script, normal script yükleme yaptığım da bu şekilde oluyor. Poyraz hosting, webhost oraları denedim oralarda da olmuyor. Ayrı yeten poyraz artık hesap açtırırken TC kimlik istiyor.

Aşağıya da resim ekledim konuyu daha iyi anlamanız açısından. Yardımcı olursanız çok sevirim.

YO1ZWj.png

Son düzenleme:

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Sahte TC ile kayıt olanların hesabı da kapatılacaktır yazıyor ama işe yarar mı ? Birde oluşturduğun hesabın asıl FTP si bu. Harici FTP mi oluşturup denesem ? Yada bildiğiniz başka hosting var mı free ?

chuckerout

Üye
29 Ocak 2016
207
0
alert(XSS);
Dostum o hostingle alakalı bir durum diye düşünüyorum ben güzel hosting kullanıyorum onda da benzeri dosya ve klasörler var. Defaatlerce söylediler sadece htdocs kullan diye diğerleri ne işe yarar tam bilmiyorum ama senin onlarla işin olmadığı ve silmemeb gerektiğini söyleyebilirim :)

Sahte TC ile kayıt olanların hesabı da kapatılacaktır yazıyor ama işe yarar mı ? Birde oluşturduğun hesabın asıl FTP si bu. Harici FTP mi oluşturup denesem ? Yada bildiğiniz başka hosting var mı free ?

Sahte tc olayını bilmiyorum ama byethost var o da kendi adını domaine ekliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Dostum o hostingle alakalı bir durum diye düşünüyorum ben güzel hosting kullanıyorum onda da benzeri dosya ve klasörler var. Defaatlerce söylediler sadece htdocs kullan diye diğerleri ne işe yarar tam bilmiyorum ama senin onlarla işin olmadığı ve silmemeb gerektiğini söyleyebilirim :)

Evet öyle yapıyorum yine değişen bir şey yok :D Şimdi sınırsız beğeniyi denedim. Klasör ve içerisinde ki dosyalar duruyor ancak ayar.php ve index.php yi attığımda direk siliyor.

Noyan THT

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
315
1

Daha önceden hiç ihtiyacım olmadıgı için araştırmadım free hosting.Ayrıca gerçek tc no ile kayıt olmak istiyorsan en kolay yolu mernis ya da egm datası.Hem illa hosting almak zorunda değilsin.Cc ile digital oceandan vps al beleşe hem işini görür hem daha güvenli.Dosyaların silinmesi durumu ise tamamen hosting ile alakalı

Son düzenleme:

235689235689

Yeni üye
6 May 2013
3
0
Daha önceden hiç ihtiyacım olmadıgı için araştırmadım free hosting.Ayrıca gerçek tc no ile kayıt olmak istiyorsan en kolay yolu mernis ya da egm datası.Hem illa hosting almak zorunda değilsin.Cc ile digital oceandan vps al beleşe hem işini görür hem daha güvenli.Dosyaların silinmesi durumu ise tamamen hosting ile alakalı

Hocam elinizde cc mevcutmu veya nereden bulabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.