Ücretsiz internet bağlanma

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
Etrafta hiç wifi veya ethernet kablosu yok iken internet nasıl bağlanılır şuan bilgisayar bilimlerine çalışıyorum ve bu soru aklımdan geçti detaylı bilgi verebililir misiniz ?

Anlatmak istediğim biraz türkçemden kaynaklı yani şöyle düşünün modemsiz ağa bağlanma gibi
ip adressleriyle oynama yapılarak internete bağlanılabilir mi?
How are networks inter-connected?
Networks are connected in a variety of ways:
-Local area networks connect to regional networks, and "virtually to each other" a leased lines

-Regional networks are linked together by a very high-speed backbone (vBNS)

-Stand alone PCs connect to the Internet though several ways; dialup, cable, ISDN, ADSL

Diyor ki internete bağlanmanın bir kaç yolu var .
Yerel alan bölgesel alana bağlanıyor(neredeyse birbirlerin.
Bölgesel ağlar çok hızlı bir omurga ile birbirine bağlanmış.
Stand alone PCs connect to the Internet though several ways; dialup, cable, ISDN, ADSL
burdan okuyorum da yanlış çevirmiş olabilirim direkt translatten baktım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.