Mobil Ücretsiz Mobil Onay sitesi bilen var mı?

Javuar

Üye
2 Ocak 2016
118
0
Sicilya
Herkese merhaba daha önce konular açılmış inceledim fakat fake numara felan işe yaramıyor mobilonay için ücret ödeyerek numara alıyordum fakat yaptığım harcamalar artmış vaziyette bu durumu nasıl çözebilirim twitter için hesap açıyorum ve numara onay istiyor bu durumu çözebilecek bir babayiğit yok mu? twitter için işe yarayan site var mı konulardaki çözümler işe yaramıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
I phone için geçerli değil bu uygulamalar :(

Bilgisayarınız varsa herhangi bir android emülator kullanarak bahsettiğim uygulamaları indirebilirsiniz. Aslında textnow App Store'da var ama büyük ihtimal Play Store'da olduğu gibi App Store'da da ülkemizde kullanıma kapatılmış. Android'de rahat bir şekilde apk kurabilirken IOS işletim sistemli bir cihaza App Store dışından uygulama kurabilmek için bilgisayara ihtiyacınız olacak. Dolayısıyla tek yolu en başta dediğim şeyi yapmak. Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.