Ücretsiz netflix hesabı arıyorum

19 Ağu 2017
63
0
Arkadaşlar öğrenciyim ve hazırlık okuyorum. İngilizce öğrenmek için Netflix şart(Çünkü ingilizce altyazının birde türkçe altyazı çevirisi oluyor ve bir daha çevirmeye gerek kalmıyor) fakat şu an param yok ve hesap bulmam gerekiyor. Nereden nasıl bulabilirim fikir verir misiniz lütfen? Şimdiden çok sağ olun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Cevap: Netflix Hesabı

Merhaba değerli üye,

Vpn kurunuz. Sonra papara, ininal gibi platformlardan sanal kart oluşturunuz.Bu şekilde 1aylık ücretsiz deneme hakkı kazanmış olursunuz

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1

Merhaba,ingilizce öğrenmek için diziyle öğren adın da ücretsiz bir platform var ve istediğin dizi veya siteye tıkladığın da karşına o bölüm de kullanılan tüm kelimeler ve anlamları geliyor ve içerisin de bir takım quızler barındırmakta zaten site ye girersen bir süre sonra işleyişini anlamış olursun bana kalırsa ingilizce öğrenme yolun da işine fazlasıyla yarayacaktır netflix gibi platformların yanın da artı olur diye düşünüyorum ve netflix dizilerine farklı yerlerden de ulaşabilirsin internette mevcut oluyorlar genel de ,iyi forumlar dilerim

Son düzenleme:
19 Ağu 2017
63
0
O siteyi biliyorum fakat benim öğrenme yöntemim daha farklı fikrini paylaştığın için teşekkür ederim

Lütfen bana yardım edin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
2
50

dizibox.pw yada yabancidizi.vip işini görecektir. yabancidizi yi tercih ederim. neredeyse tüm netflix dizileri eksiksiz şekilde bulunuyor.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, ben olsam Papara'dan yararlanırdım. Bir arkadaşınıza gel beraber yarı yarıya ödeyelim deyin. Ödemeyi Papara ile yapın %50 iade olduğu için yarım ücret ödemiş olursunuz. Kısaca bedavaya gelir. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

GOO9LE

Üye
2 Şub 2019
77
6
/etc/passwd
Merhabalar, Dostum yapman gereken şeyler basit. İlk önce chrome tarayıcı açıp gizli sekmeden netflixin web sitesine gitmek. 30 gün ücretsiz yazısı gelene kadar aynı işlemi tekrarlaman gerekiyor. geldikten sonra kayıt olurken kredi kartında 1,2 tl para olsun yoksa kabul etmez hesabı açamazsın. iyi forumlar

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Merhaba değerli üye hala çalışıyormu bir fikrim yok ama denemekte fayda var

Tarayıcınıza, cookie yani çerez eklentisini kurarak, çerezlerinizi düzenleme şansına sahip olabilirsiniz. Daha sonra da internet üzerinden “cookies netflix” şeklinde arama yaparak, Netflix Premium Kullanıcı çerezleri elde etmiş olacaksınız. Bu çerezleri de cookie eklentisi vasıtasıyla tarayıcınıza yükleyerek Premium hesap kullanabiliyorsunuz.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merahba,

internet üzerinden aratırsanız(arama sonuçlarını son bir hafta veya bir aya göre listeleyin) burada çoğu site hesap paylaşmakta bunlardan birini deneye bilirsiniz ama baştan söylemeliyim çoğu çalışmaya bilir çünkü bedava sunulan kopya hesaplar kim bilir kaç kere paylaşılmıştır. Normal bir hesaptan daha ucuza gelecek şekilde bazı korsan sitelerde çalıntı hesap satılmakta. Buralardan alabilirsiniz ama burada ki hesapların bir garantisi yok 1 saatte dayanabilir 1 ayda bunu bilemezsin

iyi forumlar dilerim

Menrva

Üye
1 Nis 2020
152
3
Arkadaşlar öğrenciyim ve hazırlık okuyorum. İngilizce öğrenmek için Netflix şart(Çünkü ingilizce altyazının birde türkçe altyazı çevirisi oluyor ve bir daha çevirmeye gerek kalmıyor) fakat şu an param yok ve hesap bulmam gerekiyor. Nereden nasıl bulabilirim fikir verir misiniz lütfen? Şimdiden çok sağ olun.

Anladığım kadarıyla ücretsiz girme dediğin bir hesap elde etme yani hack işleminden bahsediyoruz. Bu biraz mümkün değil tabiki yapanlar vardır ama bu yöntemin paylaşılması etik değil ve kural dışı :)
VPN deneyebilirsin arkadaşların dediği yöntem..
Slyfer hocamın dediğini destekliyorum. Google da bir arama yapabililirsin fakat bulduğun hesaplar çoktan kullanılmış olacağı için ne kadar süreli kalıcı olur şüpheliyim.
bay404 hocamın da dediği gibi Sanal kart ya da papara halen geçerli bir yöntem deneyebilirsin.
Fakat tamamen ücretsiz bir yöntem yok en azından yasal değil ve tavsiye edilmez :) Ben şahsen bir hesap alıp ve 5 arkdaş kullanıyorum. Aylık ödememiz 8 tl illa netflix diyorsan sana en ucuz bu yöntemi öneriyorum :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.