Ücretsiz photoshop nasıl kullanırım

Akıncıteam

Yeni üye
7 Şub 2022
39
14
Saygıya değer Türk Hack Team ailesi. Sizlerden bir ricada bulunacam. Photoshop u para ödemeden kuramadım. Bana font özellikli photoshop lazım.yardımcı olanlara teşekkürler

Akıncıteam

Yeni üye
7 Şub 2022
39
14
Merhaba tamamen ücretsiz, Photoshop ile hemen hemen aynı olan Photopea'ı kullanabilirsiniz.
Photopea | Online Photo Editor

Photoshop'u Ücretsiz kullanmak içinde şu konuya bakabilirsiniz;

Adobe Photoshop 2021 v22.4.2.242
Selamlar üstadım. Birşey soracam. Bilgisayara photoshopu kurdum. Bana bildirim geldi deneme süresi aşıldı dendi. Crack olarak nasıl indirecem. Anlatırsan sevinirim. Bu deneme süresi geçti sözünü nasıl atlatacam. Bilglsayara farklı bir hotmail adı altında format mı atayım

hikmetnri

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
727
54
Nerde istersen
programı
Selamlar üstadım. Birşey soracam. Bilgisayara photoshopu kurdum. Bana bildirim geldi deneme süresi aşıldı dendi. Crack olarak nasıl indirecem. Anlatırsan sevinirim. Bu deneme süresi geçti sözünü nasıl atlatacam. Bilglsayara farklı bir hotmail adı altında format mı atayım
photoshopu kurduktan sonra photoshopun üstüne sağ tıklayıp dosya konumunu aç de, daha sonra eğer crack dosyaları varsa ps klasörüne atıyorsun. ama sende gözükmüyorsa virüs programın otomatik siliyordur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.