Ücretsiz sanal numara nasıl alabilirim ?

Algoss35

Üye
22 Tem 2014
224
4
Valeria
Merhaba arkadaşlar forumda ki konuların hepsini inceledim bi sonuça varamadım whatsapp telegram ve benzeri için ücretsiz alacağım sanal numara lazım ios veya pc de kullanabileceğim var mı bildiğiniz ?

Viracoche

Üye
19 Ocak 2019
133
3
Akatsuki
textnow premium & text me gibi uygulamalardan +1 li numara alabilirsin telegram için şuna bakabilirsin. [ame="https://www.youtube.com/watch?v=r8jCz-jM2lk&feature=emb_title"]Tıklayınız[/ame]

1q1

Üye
3 Mar 2019
52
2
Öncelikle merhaba dostum ücretsiz sanal numara almak istiyorsun ancak bu numaralar başkaları tarafından defalarca kullanılıyor bu durumdan dolayı da sanal bir telefon numarası alamıyorsun.https://smsreceivefree.com/country/usa bu url' ye gir ve bir tane al diyeceğim sana ama burda işte bir gün önce eklenmiş 2 gün önce eklenmişler 7 gün önce eklenmişler var sen bunlardan en güncelini almalısın ve takip etmelisin numaraların yenisi ne zaman ekleniyor diye umarım yardımcı olabilmişimdir.Yani sadece numaraların güncelliği ile alakalı bir sorun dediğim gibi senden önce birileri numarayı kullanıyor.

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
gir app storeye textnow yaz indir onu uygulama açılınca kaydını yap karşına numaranı seç diye bişi gelcek oraya 3 haneli sayını gir rastgele ayarlardan sana gelcek numarayı göreceksin

Phoenix Leo

Yeni üye
17 Kas 2023
2
0
Öncelikle merhaba dostum ücretsiz sanal numara almak istiyorsun ancak bu numaralar başkaları tarafından defalarca kullanılıyor bu durumdan dolayı da sanal bir telefon numarası alamıyorsun.SMS Receive Free | Temporary Phone Number bu url' ye gir ve bir tane al diyeceğim sana ama burda işte bir gün önce eklenmiş 2 gün önce eklenmişler 7 gün önce eklenmişler var sen bunlardan en güncelini almalısın ve takip etmelisin numaraların yenisi ne zaman ekleniyor diye umarım yardımcı olabilmişimdir.Yani sadece numaraların güncelliği ile alakalı bir sorun dediğim gibi senden önce birileri numarayı kullanıyor.
Nasıl alınıyor tarif etsen olur mu biladerim ben yapamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.