Ücretsiz site yapıyorum

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Milletin senin gibilere ihtiyacı var kendi yaptığın sitelere reklam ver artık ne kadar ücretsiz olmasına rağmen reklam yaplasın ve bundan sonra bayağı bir müsterin olacaktır.

erayder

Katılımcı Üye
27 Ocak 2012
723
1
Sakarya
Milletin senin gibilere ihtiyacı var kendi yaptığın sitelere reklam ver artık ne kadar ücretsiz olmasına rağmen reklam yaplasın ve bundan sonra bayağı bir müsterin olacaktır.

kardeş yaptığım projeleri parayla yapmöış kadar kaliteli yapıyorum ve içine reklam filan koymuyorum sadece referanslarım arasına koyucam o kadar ondanda kimseye zarar gelmez

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
Forum siyesi acicam .com dabyapicam bu gecici olarak tk yaptik yardim etsene forumambrosia.tk
Forum Ambrosia beklerim forumuma

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Konu güzel ancak bazı arkadaşlar saygısızlık yaparmışcasına dayalı cümleler kurmuş bu kadar düşüncesiz olmaya lüzum yok diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.