Ücretsiz Sms Gonderme Sitesi

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba Arkadaslar,

Son 3 ayda paylasilan tum siteleri denedim sms gonderemedim. Varmi alternatif SMS gonderme sitesi?

zioniac

Yeni üye
9 Nis 2020
25
0
2nd line da kredi meselesi var 15 kredi falan veriliyor her mesaj 3 krediydi sanırsam ve reklam izleyerek falan kredi kazanabiliyorsun Türk numaralarına mesaj atılıyor bizzat kendi üstümde denemiştim ülke koduyla birlikte yazarsan

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba
2nd number mevcut fake no alabilirsiniz ek olarak Globaltel ide kullanabilirsiniz

Merhaba Hocam cevap icin tesekkurler ancak globaltel calismiyor 2nd number da ucretli.
Aradigim anonim basip gonderecebilecegim bir site uygulama vs. Hintliler pakistanlilar yazmis uygulama ama kendi ulkelerinde calisiyor. Bizde bir cozum cikmazmi sonucta bircok uzman olmali burda yada yol gosterecek birileri.:yorgun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.