Ücretsiz Tasarımcı Araçları #2 | svgwave.in

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
svgwave.in Sitesi Ne İşe Yarar?

Adı üstüne wave yani dalga oluşturabileceğiniz bir sitedir, hem SVG hem de PNG olarak çıktı alabileceğiniz bu sitede işinize yarayan bir sürü dalga oluşturabilir, tasarımlarınıza hem renk hem de profesyonellik katabilirsiniz. (Çoğu tasarımlarda bu siteden yararlanıyorum, o kadar çok kullanışlı ki..!) Gelin hep beraber güzel bir dalga oluşturalım.

Öncelikle svgwave.in sitesine giriş yapıyoruz, ardından sağdaki menüden "Waves" "Layers" ve "Height" seçeneklerini kendimize göre ayarlıyoruz.

ll1r7qh.png

Ardından Sağdaki "Export" kısmından SVG veya PNG seçeneğini seçiyoruz, ben photoshoptan rastgele bir çalışma yapacağım bu sebeple PNG seçiyorum SVG de seçebilirim ama PNG yattı içime. :) Ardından direk iniyor. Sonuç:

631xfkb.png

Photoshopta kullandığında nasıl duruyor?

lioj82z.png

Rastgele bir tasarım, daha bitmiş bile değil wave ekleyip yazı ekledim, photoshop'a sürükleyince tam oturuyor instagram sizelarına. (1080x1080)

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
svgwave.in Sitesi Ne İşe Yarar?

Adı üstüne wave yani dalga oluşturabileceğiniz bir sitedir, hem SVG hem de PNG olarak çıktı alabileceğiniz bu sitede işinize yarayan bir sürü dalga oluşturabilir, tasarımlarınıza hem renk hem de profesyonellik katabilirsiniz. (Çoğu tasarımlarda bu siteden yararlanıyorum, o kadar çok kullanışlı ki..!) Gelin hep beraber güzel bir dalga oluşturalım.

Öncelikle svgwave.in sitesine giriş yapıyoruz, ardından sağdaki menüden "Waves" "Layers" ve "Height" seçeneklerini kendimize göre ayarlıyoruz.

ll1r7qh.png

Ardından Sağdaki "Export" kısmından SVG veya PNG seçeneğini seçiyoruz, ben photoshoptan rastgele bir çalışma yapacağım bu sebeple PNG seçiyorum SVG de seçebilirim ama PNG yattı içime. :) Ardından direk iniyor. Sonuç:

631xfkb.png

Photoshopta kullandığında nasıl duruyor?

lioj82z.png

Rastgele bir tasarım, daha bitmiş bile değil wave ekleyip yazı ekledim, photoshop'a sürükleyince tam oturuyor instagram sizelarına. (1080x1080)
Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.