ücretsiz veya crackli iyi bir antivirüs önerisi

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
arkadaşlar kaspersky deneme sürümü maalesef doldu. uninstaller programlarla taratıp sildiğimde önceden yeniden kullanabiliyordum tekrar kurunca ancak şimdi olmuyor. herhalde bu olayın önüne geçtiler. bu yüzden uzun bir lisansa sahip ya da ücretsiz; bilgisayarımı trojanlardan, virüslerden, kötü amaçlı bağlantılardan koruyacak; indirdiğim dosyalarda sıkıntı varsa tespit edebilecek bir antivirüs programı arıyorum. elbette siz çok iyisiniz bu konuda, bana yardımcı olabilirsiniz.

öerilerinizi merakla bekliyorum.

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
bilgisayarımın özellikleri maalesef kötü arkadaşlar. kasmasın yani pc.. ücretsiz lazım bana ya türkçe olursa daha iyi.. key falan nerden bulcaz onu da bilmiyorum

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
164
En iyi antivirüs sizlersiniz ama kullanmak isteyenlere sırasıyla tavsiye ediyoruz.
Kaspersky ( Dünyada En Çok Kullanılan )
Nod32 (En İyi Performans Ödüllü )
Avast
Avira
Norton
AVG
İkarus
Bit Defender
Panda
McAfee
F-Secure
TrendMicro
Ad-Aware
G-Data
MalwareBytes

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.