Ücretsiz vpn önerisi

XxNexsusxX

Yeni üye
18 Haz 2020
8
0
Ücretsiz vpn önerisinde buluna bilir misiniz?

şimidi den teşekkürler.

🇹🇷 Gölgeni dahi değişmem en güzel manzaraya. 🇹🇷

XxNexsusxX

Yeni üye
18 Haz 2020
8
0
Cevap: Ücretsiz vpn önerisi [çözüldü]

hocam teşekkürler.

Son düzenleme:

Foint

Üye
15 Haz 2020
139
0
Bermuda
Üst düzey hız aldığım hatta direkt kendi IP'm gibi girebildiğim sunucuların olduğu ZenMate VPN öneririm. Hem tarayıcı eklentisidir, hemde PC kurulabilir. Ücretsiz'de yanılmıyorsam 4 sunucu var ama hız kısıtlaması yok (ALMANYA, ITALYA, ROMANYA, ABD). Üyelik için önce farklı bir VPN'den e-posta doğrulaması yaptırman gerekiyor. Türkiye'den doğrulama olmuyor.

2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Üst düzey hız aldığım hatta direkt kendi IP'm gibi girebildiğim sunucuların olduğu ZenMate VPN öneririm. Hem tarayıcı eklentisidir, hemde PC kurulabilir. Ücretsiz'de yanılmıyorsam 4 sunucu var ama hız kısıtlaması yok (ALMANYA, ITALYA, ROMANYA, ABD). Üyelik için önce farklı bir VPN'den e-posta doğrulaması yaptırman gerekiyor. Türkiye'den doğrulama olmuyor.

Türkiyeden doğrulama olmuyorsa başka bir vpn kurup doğrulama yapması gerek iş uzuyor :)

Foint

Üye
15 Haz 2020
139
0
Bermuda
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9113378' Alıntı:
Türkiyeden doğrulama olmuyorsa başka bir vpn kurup doğrulama yapması gerek iş uzuyor :)

Doğrudur iş uzuyor ama diğer VPN servirlerinden daha kaliteli. Ben hiç vazgeçmem. Özellikle OPERA kullanıyorsa kendi VPN'sinden rahatlıkla yapabilir :))

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Önermişler ama kesinlikle Opera VPN öneririm hem kendi tarayıcısı hem de VPN hemde Adblock var, çok kullanışlı.

XxNexsusxX

Yeni üye
18 Haz 2020
8
0

ben zenmate e kayıt olamadım hata veriyor (vpn açık)
hata: network error

herkese de teşekkürler.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.