Ücretsiz Youtube Premium

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Arkadaşlar internetten parta kazanamk için telegrama girdim ve birisi ücretsiz youtube premium veridğini söyledi merak ettim
linke tıkladım premium olmadan izleyemiceğimiz şeyleri koymuş ve gerçekten de izleyebildim fakat youtube kanalımı kapatırmı ?
yani banlanma olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Algoss35

Üye
22 Tem 2014
224
4
Valeria
Cevap: Ücretsiz Youtube Premium HK.

Dostum YouTube videolarını başka Bi sitede yayınlaması onun için sorun yaratır telif yer sana her hangi Bi sorun çıkarmaz.
İyi forumlar dilerim.

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
YouTube çalışanlarının tedbirlerine bağlı fark etmeleri durumunda erişim engellenir.

ama reklamı geçince link yine youtube.com oluyor diyelim ki bir yerde gördüm bastım yine ban mı vercekelr

yani birkaç şey ilzedim ve baya zaman geçti artık bu saaten soonra bişey olmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,460
Shibuya
Merhabalar,

URL'yi özelden mesaj yolu ile atarsanız incelemek isterim ama dediğinize göre Youtube'da olan içerikleri başka bir web sitesinde yayımlamış ve o şekilde izleniyor. Bu durumda aynı film siteleri gibi görünüyor ve büyük ihtimalle bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.